facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Testy

2016-12-17   SPRZĘT
 

Spodenki treningowe TNF Dynamix Stretch Short

Spodenki The North Face Dynamix Stretch Short należą do serii Mountain Athletics, przeznaczonej dla wszystkich, którzy pragną się dobrze przygotować do osiągania wyższych celów w górach poprzez intensywne treningi.

 
 
 
2016-11-26   SPRZĘT
 

Kurtka Oklahoma Regatta

Kurtka Oklahoma Regatta należy do serii Adventure-Tech, czyli kurtek o najwyższych parametrach. Materiał zewnętrzny to Isotex 15000, wytrzymujący 15000 mm słupa wody.

 
 
 
2016-11-25   SPRZĘT
 

Dare 2b Oscillate Short - spodenki do biegania

Jako że producent dedykuje te spodenki między innymi dla ultrasów i trailowców, mają one w tylnej części pasa centralnie umieszczoną kieszonkę na suwak oraz po bokach po dwie kieszonki siateczkowe na żele czy inne potrzebne drobiazgi.

 
 
 
2016-11-23   SPRZĘT
 

Kurtka Ravencliff Regatta

Całe wykończenie jest zrobione tak, by właściciel nie przejmował się, co z kurtką… Należy martwić się o siebie, bo kurtka da sobie radę.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

Polarki dla dzieci na przykładzie Marlin Regatta

Wybór bluz fleece'owych, częściej zwanych „polarami”, jest na rynku ogromny. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić jakikolwiek wyjazd czy nawet codzienność bez docieplenia w formie rozpinanej bluzy polarowej.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

TNF Reaxion AMP Crew SS z serii Mountain Athletics

The North Face Reaxion AMP Crew została zaprojektowania do wzmożonego wysiłku, podczas którego wyciskamy z siebie siódme poty.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

Merrell Azura Lapis - solidne obuwie na wycieczki

Firma The Merrell Boot Company powstała w 1983 roku. Od ponad 30 lat dostarcza użytkownikom na całym świecie obuwie przeznaczone do aktywnego wypoczynku. Pochlebne opinie o tej marce słyszałam już od dawna.

 
 
 
2016-11-21   SPRZĘT
 

Buty Fitz Roy / Bestard

Hiszpańska firma Bestard, mimo ponadsiedemdziesięcioletniej historii, jest mało znana na polskim rynku outdoorowym. W swojej ofercie posiada buty do trekkingu i alpinizmu, ale też na przykład do kanioningu. Miałem okazję testować model Fitz Roy, przeznaczony do wspinaczki mikstowej i alpinizmu.

 
 
 
2016-11-15   SPRZĘT
 

Terrex Agravic Hooded / adidas

Dla zawodników ostro wkręconych w biegi górskie nie istnieje pojęcie pogody uniemożliwiającej trening. Niestety czasem zdarza się, że warunki dalekie są od optymalnych. Dobry sprzęt pozwala jednak, pomimo  niesprzyjającej aury, szybko przemieszczać się w terenie. 

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Koszulki Regatta - dla małych podróżników i wędrowców

Koszulki z dobrej jakości materiału syntetycznego sprawiają, że wysiłek fizyczny staje się niemal przyjemnością. Pot odprowadzany jest szybko od ciała, a sama koszulka błyskawicznie wysycha...

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Piękno zaklęte w menażce - GSI Halulite Minimalist

Produkty GSI Outdoors to małe dzieła sztuki... biwakowej. Są doskonale dopracowane pod względem wszelkich aspektów funkcjonalnych, a dodatkowo zachwycają wysublimowaną estetyką. Są po prostu piękne!

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Plecak, który łatwo dopasować - Thule Stir

Thule coraz bardziej rozszerza swoją ofertę plecaków oraz toreb wyjazdowych i do plecaków z linii zimowej oraz wyprawowych dołożyło lekkie i minimalistyczne plecaki Stir.

 
 
 
2016-11-10   SPRZĘT
 

Zestaw softshell + bielizna pod - od Dare 2b

Odzież marki Dare2b, konkretnie damski Softshell Levity dla Magdy i Softshell Preclude SShell dla Macieja. Oczywiście sama kurtka to za mało, gdy między nią a naszym ciałem nie ma odpowiedniej bielizny - wybraliśmy damską koszulkę termoaktywną Impulse i męską Dare 2b Exploit.

 
 
 
2016-11-10   SPRZĘT
 

Regatta Blaster - kurtka dla małych podróżników

Nasza przygoda to nasza praca, która jest jednocześnie naszą pasją. Jesteśmy opowiadaczami historii: podróżujemy po Polsce i świecie, by inspirować innych do wyjazdów, dzielić się doświadczeniami i podpowiadać, co warto zobaczyć.

 
 
 
2016-11-07   SPRZĘT
 

Latarka S2A Baton / Olight

Zanim przystąpię do zachwalania zalet małego Olighta S2A, muszę przyznać, że jestem fanem ręcznych latarek. Oczywiście w określonym obszarze zastosowań: chodzi zwłaszcza o bieganie, rzadziej o wędrówki piesze, bo we wspinaniu rozwiązanie to zdecydowanie się nie sprawdza.

 
 
 
2016-11-04   SPRZĘT
 

Ekspres Rocky / Simond

W ramach testów dużej gamy sprzętu wspinaczkowego marki Simond miałam ostatnio możliwość sprawdzenia podsta-

wowego modelu ekspresów, do nabycia w sieci sklepów Decathlon. 

 
 
 
2016-11-03   SPRZĘT
 

Plecak Bug / Petzl

Prostota i funkcjonalność. Te dwie cechy tworzą zazwyczaj udane połączenie. 

 
 
 
2016-10-31   SPRZĘT
 

Test koszulek Regatta - w góry, na rower, wspinaczki

Testowaliśmy różne koszulki damskie, męskie i dziecięce zarówno w codziennym użytku jak podczas dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz 2016. Jak spisały się koszulki Regatta Great Outdoors?

 
 
 
2016-10-25   SPRZĘT
 

Slackline Jump / simond

Slackline, higline, trickline… Te pojęcia często goszczą w mediach poświęconych sportom przestrzeni. Postanowiliśmy na własnej skórze sprawdzić, dlaczego chodzenie po taśmie zdobywa coraz większą rzeszę wyznawców. 

 
 
 
2016-10-24   SPRZĘT
 

Trekking w butach Regatta

Po wielu dniach intensywnego używania w indyjskich Himalajach butów Regatta Phantom Lady jestem z nich bardzo zadowolona. Uważam, że to idealne buty na letnie trekkingi w umiarkowanie trudnym terenie.

 
 
 
 
...
6
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com