facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-12-17
 

Spodenki treningowe TNF Dynamix Stretch Short

Spodenki The North Face Dynamix Stretch Short należą do serii Mountain Athletics, przeznaczonej dla wszystkich, którzy pragną się dobrze przygotować do osiągania wyższych celów w górach poprzez intensywne treningi.

Stanowią przykład typowej odzieży sportowej, która może zostać wykorzystana do różnych ćwiczeń, gdzie liczy się swoboda ruchu.

 

Spodobają się paniom, które lubią przylegającą do ciała odzież treningową i nie krępują się pokazywać swoich wdzięków innym, a raczej je podkreślać, nawet jeśli pot spływa z nich strumieniami podczas intensywnego wysiłku. Są ciekawie skonstruowane. Składają się z wewnętrznej warstwy przylegającej do ciała, i zewnętrznej, luźniejszej i bardziej elastycznej. To nie tylko ciekawie wygląda, ale także pozwala na swobodę podczas ćwiczeń, jeśli wiemy, że materiał spodenek idealnie przykrywa ciało. Ćwicząc w tych spodenkach odczuwa się duży komfort, do czego przyczynia się rozciągliwy w cztery strony materiał. Jest on bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Zastosowane proporcje warstw to:
spodenki zewnętrzne: 166 g/m2 86% nylon, 14% elastan
spodenki wewnętrzne: 190g/m2 92% poliester, 8% elastan

 

 

W moim przypadku spodenki były użytkowane podczas treningów biegowych, na zawodach w biegach górskich oraz podczas ćwiczeń na salce gimnastycznej. Stanowią przykład typowej odzieży sportowej, która może zostać wykorzystana do różnych ćwiczeń, gdzie liczy się swoboda ruchu.

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-10-21
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja rękawic od Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com