facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Witamy na stronach internetowych najlepszego polskiego pisma górskiego i wspinaczkowego.

Poniżej nieco informacji o nas:

Wydawnictwo GÓRY to grupa ludzi, których pasją są sporty górskie.
Dzięki dużemu doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi udało się stworzyć firmę, w której łączy się pasję z pracą . Owocem jest pismo będące bezapelacyjnym liderem na rynku prasy górskiej, znane nie tylko w Polsce, ale uznane również poza naszymi granicami. Wokół miesięcznika GÓRY skupia się cała elita polskiego świata gór. Współpracują z nami również wybitni autorzy, wspinacze i globtroterzy z całego świata. Bliskich współpracowników mamy na każdym kontynencie i z każdym rokiem lista naszych partnerów rośnie. Wydawnictwo jest również właścicielem strony www.goryonline.com - wciąż rozszerzanego i rozbudowywanego serwisu górskiego. W obecnej chwili oferta wydawnictwa jest mocno poszerzana o tytuły książkowe oraz strefę handlu, w której już można nabyć firmową odzież, plakaty, książki oraz przedmioty związane z magazynem GÓRY.

O tytule:

GÓRY
to dostarczana sześć razy w roku porcja doskonałych materiałów – od relacji z wypraw, opisów najciekawszych miejsc wspinaczkowych oraz najpiękniejszych szczytów górskich po recenzje książek, filmów oraz imprez kulturalnych związanych ze światem gór. GÓRY są też fachowym poradnikiem, zarówno w sprawach sprzętu, jak i samej techniki wspinaczkowej, biegowej, treningowej czy zachowania się w górach. W ostatnich latach mocny nacisk położyliśmy na publicystykę, felietony oraz recenzje książek. 


Dla wszystkich kochających góry:

Zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników gór.
Jeżeli masz ciekawy materiał na artykuł, jeżeli wspinałeś się w ciekawych miejscach, lub wędrowałeś po dzikich górach – napisz do nas. A może od lat piszesz górskie teksty do szuflady? Przyślij je nam, być może ujrzą światło dzienne na łamach GOR lub naszych stronach internetowych. Jeżeli dysponujesz wyjątkowymi zdjęciami lub wybierasz się w wyjątkową podróż, napisz do nas koniecznie. Podziel się górską pasją z innymi.

Dla firm, osób profesjonalnie związanych z branżą:

GÓRY są zdecydowanie najbardziej opiniotwórczym i prestiżowym tytułem w Polsce.
Współpracuje z nami praktycznie 100% firm profesjonalnie związanych z rynkiem outdoorowym.

Regularnie na naszych łamach pojawiają się reklamy czołowych marek, testy sprzętu, prezentacje nowości rynkowych i najciekawszych produktów. Do dyspozycji branży oddajemy również powierzchnie pod ogłoszenia modułowe oraz drobne. Doskonałym uzupełnieniem jest również strona internetowa, na której funkcjonują banery, artykuły sponsorowane i dodatkowe opcje reklamy. Nie ma w Polsce lepszej formy dotarcia do potencjalnych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Z nami osiągniesz sukces!

O serwisie:

www.goryonline.com to internetowy serwis "ludzi gór". Oznacza to, że naszym celem jest, aby każdy, kto ma cokolwiek do czynienia z aktywnością górską, znalazł tu coś interesującego dla siebie, bez względu na to, czy jest turystą, wspinaczem skałkowym, biegaczem górskim czy taternikiem. Po prostu - jeśli kiedykolwiek chociażby przemknęła Ci przez chwilę myśl, że kochasz góry - ten serwis jest dla Ciebie. Zachęcamy do częstych odwiedzin, bo naprawdę warto!

Wysoki poziom merytoryczny treści to nasza specjalność. Zapewnia nam to ścisły związek z magazynem "Góry". Mamy nadzieję, że również "górscy internauci" będą wzbogacać treści serwisu własnymi relacjami, do czego gorąco zapraszamy!

Redakcja
www.goryonline.com
redakcja@goryonline.com

 

 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com