facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-22
 

Polarki dla dzieci na przykładzie Marlin Regatta

Wybór bluz fleece'owych, częściej zwanych „polarami”, jest na rynku ogromny. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić jakikolwiek wyjazd czy nawet codzienność bez docieplenia w formie rozpinanej bluzy polarowej.

Dla naszej rodziny także stanowi podstawowe wyposażenie – obok kurtki przeciwdeszczowej, softshella i koszulek oddychających.

 

Funkcjonalność

    Kieszenie

Polary wyposażono w kilka kieszeni. Dwie standardowe dolne oraz dodatkową przednią na piersi. To ostatnie rozwiązanie nie jest powszechnie spotykane. Doceniamy je tym bardziej, bo zazwyczaj ilość drobiazgów, które nasze dzieci chcą mieć przy sobie, jest ogromna. Jeszcze większa jest ilość skarbów, które zbierają podczas różnych wędrówek i które trzeba gdzieś potem upakować.

    Zamki przy kieszeniach

By zawartość z kieszeni nie wypadła, wszyto zamki. To kolejna rzecz, która w przypadku dziecięcej odzieży jest dużym plusem, a występuje jedynie w modelach bardziej zaawansowanych.

    Patki przy zamkach

Suwaki wyposażono w patki, które ułatwiają mniej sprawnym dziecięcym rączkom łatwą obsługę. Świadczy to o tym, że projektanci uwzględnili potrzeby najmłodszych użytkowników.

    Ściągacz na dole

W polarach o rozmiarówce dla dzieci powyżej 7 roku na dole znajdziemy ściągacz, którego regulacja pozwoli na jeszcze lepsze docieplenie w przypadku niskich temperatur. To również nieczęsto spotykane rozwiązanie, nie znajdziemy go w „zwykłych” polarkach, jakich wiele można kupić w normalnych sklepach odzieżowych. Choć trzeba uczciwie przyznać, że zbyt dużej możliwości regulacji zastosowany ściągacz nie zapewnia.

    Polar 3 w 1

Przy rękawach zwracają uwagę wszyte gumki. To element, który ułatwi stworzenie zestawu 3 w 1 razem z kurtką przeciwdeszczową. Zamki pasują do naszych kurtek Regatta, choć polarki były kupowane osobno, a nie jako zestaw. Gumki mocuje się do zapinanych na zatrzask wszytych w rękawach kurtek kawałków materiału, co skutkuje tym, że razem z polarem kurtka tworzy całość.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-07
SPRZĘT
 

Helly Hansen – nowa kolekcja obuwia trailowego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-16
SPRZĘT
 

Zintegrowany system do gotowania Primus Lite+

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com