facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-11
 

Koszulki Regatta - dla małych podróżników i wędrowców

Zakupem tych koszulek Regatta sprawi się dziecku niesamowitą radość. Świetnie wyglądają, a do tego mają wszelkie właściwości oddychającej bielizny termicznej.

Tekst: Kamila Gruszka,
autorka bloga www.barswiat.pl, promującego rodzinną turystykę aktywną

 

Oprócz wyjazdów wakacyjnych mogą zostać wykorzystane również podczas lekcji wychowania fizycznego, treningów czy upalnych letnich dni w mieście. Łatwo się je pierze, więc na podróż nie trzeba ich brać wiele, bo wyschną w razie potrzeby błyskawicznie. W bagażu nie zajmą wiele miejsca, a przede wszystkim prawie nic nie ważą.


Mamy nadzieję, że między innymi właśnie dzięki koszulkom oddychającym Regatty, dzieci nie narzekały na wysiłek podczas pedałowania na rowerach :) Dawały radę pokonać samodzielnie ok. 50 km dziennie podczas wyjazdu rowerowego wokół wyspy Rugia w Niemczech. Z punktu widzenia mamy, bardzo istotną rzeczą był fakt, że dzieciaki mogły je nosić nawet po kilka dni, a współtowarzysze podróży nie narzekali na brzydkie zapachy. Zakładaliśmy awaryjną przepierkę (syntetyki łatwo się pierze, a potem szybko wysychają), ale nie okazała się konieczna. Zapewne na dłuższych wyjazdach wprowadzimy taki wariant w życie. Z tego co zaobserwowaliśmy, są też odporne na wszelkiego rodzaju zaciągnięcia nitek, co niestety w przypadku niektórych materiałów syntetycznych jest zmorą.

 

Koszulki produkowane są jako uniwersalne dla dziewczynek i chłopców (unisex), ale dzięki dużemu wyborowi kolorów i wzorów na piersi Dominika i Jędrzej mogli dopasować je sobie według własnych preferencji.

 Oddajmy głos testerom:
„Mają bardzo ładne wzory i kolory. Zupełnie w moim stylu. Bardzo pasują do spodni Regatty na wyjazdy. Tworzą super zestaw. Cenię je za to, że są luźne. W porównaniu do innych koszulek są lekkie. Z bardzo fajnego materiału. Bardzo wygodnie mi się w nich chodziło i jeździło na rowerze.”
Dominika

„Są bardzo fajne i przyjemne. Ucieszyłem się, jak mama mi je pokazała. Najbardziej podoba mi się to, jak wyglądają.”
Jędrzej

 

Do tego nie wydamy fortuny (to argument dla tych rodziców, którzy uważają, że w profesjonalną odzież dla dzieci nie warto inwestować, bo i tak wyrosną). Regatta ma bardzo przyjazne ceny, a do tego można upolować całkiem przyjemne dla portfela promocje. W momencie pisania recenzji przedstawione przez nasz koszulki kosztowały 20 zł (przecenione z 59, 90 zł – Alvarado i 69,90 zł – Abis). To bardzo dobra cena!

 

Pełna wersja recenzji koszulek oraz wiele innych na stronie outdoorowej porównywarki cen - Ceneria.pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com