facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Testy

2015-10-19   SPRZĘT
 

Mata Rockland - podsumowanie użytkowania

Kto powiedział, że maty samo pompujące są tylko dla wspinaczy, miłośników pieszych czy rowerowych wędrówek nocujących pod namiotem, codziennie zmieniających miejsce noclegu?

 
 
 
2015-10-19   SPRZĘT
 

TREK‘N EAT oraz Optimus (H)EAT - połączenie idealne

Liofilizowane posiłki TREK'N EAT oraz pokrowiec Optimus (H)EAT zostały sprawdzone przez Krzysztofa Kobusa z Portalu Małego Podróżnika.

 
 
 
2015-10-14   SPRZĘT
 

Gotowanie w podróży - na przykładzie kuchenek paliwowych

Przedstawiamy działanie i funcjonalnowanie kuchenek paliwowych na przykładzie Optimus Polaris Optifuel - tekst Karola Wernera, autora bloga kolemsietoczy.pl

 
 
 
2015-10-06   SPRZĘT
 

Patagonia Torrentshell - ochrona przed deszczem

Recenzja kompaktowej i minimalistycznej kurtki Patagonia Torrentshell autorstwa Andrzeja Mazurkiewicza z Agencji Podróżniczej Terra Incognita.

 
 
 
2015-10-01   SPRZĘT
 

Lyofood - przegląd dań

Liofizaty to wygodne jedzenie dla himalaistów, wspinaczy, kajakarzy, podróżników, ludzi gór i przedstawicieli innych aktywności.

 
 
 
2015-10-01   SPRZĘT
 

Patagonia Ultralight Hoody - w Himalajach

Sweterek puchowy Patagonia Ultralight Hoody testowany był przez Katarzynę Mazurkiewicz z Agencji Podróżniczej Terra Incognitana podczas indyjskich trekkingów na wysokościach od 3500 do 5000 m. n.p.m.

 
 
 
2015-09-28   SPRZĘT
 

Optimus Burny - więcej niż zapalniczka

To, że wybraliśmy produkty firmy Optimus to m.in. dlatego, że nie są to tylko pojedyńcze świetne wyroby, ale wzajemnie się uzupełniają tworząc system. Co to daje turyście? Mniej dźwigania i mniej problemów na szlaku.

 
 
 
2015-09-28   SPRZĘT
 

Nowy plecak Rockland: Plume 40

Swojego czasu, dość dawno temu, gdzieś, kiedyś, miała miejsca krótka dyskusja na temat konieczności wymiany przeze mnie plecaka o średniej pojemności, ze względu na jego już wieloletni przebieg służby i naturalne zużycie.

 
 
 
2015-09-28   SPRZĘT
 

Pinnacle Soloist marki GSI - w pojedynkę

Komplet naczyń Pinnacle Soloist marki GSI Outdoors miałam okazję przetestować podczas weekendowego wypadu w Dolinki Podkrakowskie - relacjonuje Ola Dzik.

 
 
 
2015-09-28   SPRZĘT
 

Kurtka Adze marki Patagonia z Polartec

Miałem okazję testować odzież Patagonii kilka razy, dlatego z wielkim zaciekawieniem i radością ubrałem na siebie jedną z nowszych propozycji softshelli marki Patagonia – kurtkę Adze.

 
 
 
2015-09-24   SPRZĘT
 

Monika Witkowska w spodniach Marmot Pillar Pant

Zacznę tak "po babsku" (panów przepraszam, ale z drugiej strony dla Was też to może być ważne) - w tych spodniach naprawdę fajnie się wygląda!

 
 
 
2015-09-08   SPRZĘT
 

Test sandałów UNEEK Keen

Lekkie, mocno minimalistyczne sandały UNEEK składające się z podeszwy, sznurówki i…  w zasadzie tyle:-)

 
 
 
2015-09-04   SPRZĘT
 

Torba biodrowa Tatonki a plecak

Torba biodrowa Tatonki Hip Bag. To nie biodrówka, nerka, torebka biodrowa czy saszetka, tylko torba biodrowa w pełnym tego słowa znaczeniu o pojemności 3 litrów (wersja L to 7 litrów).

 
 
 
2015-09-04   SPRZĘT
 

Butelki Klean Kanteen na zimno i upały

Marta i Łukasz Śliwińscy testowali butelki Klean Kanteen na wyjeździe na Islandię oraz nad polskim morzem.

 
 
 
2015-08-07   SPRZĘT
 

TEVA Terra Fi Lite na upały

Przez miesiąc praktycznie się nie rozstawałem z sandałami TEVA TERRA FI LITE. Dwoma słowy mogę powiedzieć, że sandały te sprawdziły się.

 
 
 
2015-08-07   SPRZĘT
 

Namiot Rockland Trails 3 - recenzja

Do tej pory użytkowałem około 5 różnych modeli namiotów. Od tych najtańszych marketówek (które doskonale sprawdzają się na różnego typu festiwale – bo ich po prostu nie szkoda), przez lepszy namiot wypożyczony od teściów (niestety został skradziony podczas Przystanku Woodstock!) aż do bardzo dobrej jakości namiotów marki Salewa czy Marabut.

 
 
 
2015-08-07   SPRZĘT
 

Never Winter Marmot - pierwsze wrażenia

Na początku maja otrzymałem do testów puchowy śpiwór Never Winter Long firmy Marmot. Śpiwór ten jest trzysezonowy. Wypełniony puchem kaczym 650 CUI. Dedykowany jest dla temperatur od  3,1 / -2,2 / -18 °C.

 
 
 
2015-08-06   SPRZĘT
 

Marmot Trestles 23 - recenzja Oli Dzik

Choć osobiście w górach tradycyjnie stosuję raczej śpiwory puchowe, bo lżejsze i mniejsze, to jednak tym razem z „syntetyka” byłam bardzo zadowolona.

 
 
 
2015-08-06   SPRZĘT
 

Marmot Kompressor Zest - plecak biegowy

W ostatnim czasie z „niezbędnych” dla mnie wcześniej 18 litrów pojemności doszedłem do posiadania plecaka o 3 l pojemności, w który jestem w stanie upchnąć wszystko, co potrzebuję :). Przedstawiam wam plecak Kompressor Zest marki Marmot. Uważam, że jest to najlepszy plecak biegowy, jaki dotychczas miałem.

 
 
 
2015-06-22   SPRZĘT
 

Fjallraven - impregnowane woskiem

Kiruna to najdalej na północ wysunięte miasto Szwecji. Położone jest w Laponii, ok. 150 km na północ od kręgu polarnego. Z czym się kojarzy? Z białymi nocami w lipcu i zorzą polarną zimą, szlakami pobliskiego parku narodowego Abisko oraz linią produktów outdoorowych marki Fjällräven.

 
 
 
 
...
9
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com