facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-22
 

Merrell Azura Lapis - solidne obuwie na wycieczki

Firma The Merrell Boot Company powstała w 1983 roku. Od ponad 30 lat dostarcza użytkownikom na całym świecie obuwie przeznaczone do aktywnego wypoczynku. Pochlebne opinie o tej marce słyszałam już od dawna.

Tekst: Kamila Gruszka,
autorka
bloga www.barswiat.pl, promującego rodzinną turystykę aktywną.

 

Była mi ona znana, ale jedynie z wypowiedzi zamieszczanych na forach internetowych, opisów produktów w sklepach czy recenzji na serwisach tematycznych. Tym bardziej więc się ucieszyłam, gdy kilka miesięcy temu zaproponowano mi sprawdzenie, jak jeden z modeli obuwia tej marki sprawdza się w praktyce. Przedstawiam sprawozdanie z użytkowania w ostatnich tygodniach Merrell Azura Lapis, przeznaczonego do turystyki górskiej.

Wygląd

To, na co zwróciłam uwagę, widząc ten model już na zdjęciach, to bardzo estetyczny i subtelny kolorystycznie projekt. Potwierdziłam to zaraz po otwarciu pudełka, przyglądając się im bliżej. Dominują w tym modelu różne odcienie fioletu. Rzucające się w oczy sznurówki mają swoje odpowiedniki w akcentach o podobnym kolorze na podeszwie. Tasiemki, przez które przewleczono sznurówki, zyskały jaśniejsze, jakby nakrapiane wzory. Każdy element ma swój kolorystyczny odpowiednik. Mam wrażenie, że tak zaprojektowane obuwie pogodzi preferencje tych, którzy wolą bardziej stonowane wzornictwo, jak również innych, którzy cenią odważniejsze akcenty.

 Dopasowanie

Wygląd zewnętrzny nie świadczy jeszcze o pozytywnej ocenie buta. Najważniejsze jest to, jak się go nosi. Wkładam więc but na nogę i... ogromna niespodzianka. Bo okazuje się, że Merrell Azura Lapis należą do tego rodzaju obuwia, które... od razu pasują...

 

Goryonline
 
2019-01-21
SPRZĘT
 

Narty Salomon i Atomic nagrodzone w World Ski Test 2018

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-01-04
SPRZĘT
 

Kurtka Knifre Edge / Marmot

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-28
SPRZĘT
 

Spodnie SH500 X-Warm Stretch / Quechua

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-11
SPRZĘT
 

Buty turystyczne MH500 MID WTP / Quechua

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com