facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-22
 

Merrell Azura Lapis - solidne obuwie na wycieczki

Firma The Merrell Boot Company powstała w 1983 roku. Od ponad 30 lat dostarcza użytkownikom na całym świecie obuwie przeznaczone do aktywnego wypoczynku. Pochlebne opinie o tej marce słyszałam już od dawna.

Tekst: Kamila Gruszka,
autorka
bloga www.barswiat.pl, promującego rodzinną turystykę aktywną.

 

Była mi ona znana, ale jedynie z wypowiedzi zamieszczanych na forach internetowych, opisów produktów w sklepach czy recenzji na serwisach tematycznych. Tym bardziej więc się ucieszyłam, gdy kilka miesięcy temu zaproponowano mi sprawdzenie, jak jeden z modeli obuwia tej marki sprawdza się w praktyce. Przedstawiam sprawozdanie z użytkowania w ostatnich tygodniach Merrell Azura Lapis, przeznaczonego do turystyki górskiej.

Wygląd

To, na co zwróciłam uwagę, widząc ten model już na zdjęciach, to bardzo estetyczny i subtelny kolorystycznie projekt. Potwierdziłam to zaraz po otwarciu pudełka, przyglądając się im bliżej. Dominują w tym modelu różne odcienie fioletu. Rzucające się w oczy sznurówki mają swoje odpowiedniki w akcentach o podobnym kolorze na podeszwie. Tasiemki, przez które przewleczono sznurówki, zyskały jaśniejsze, jakby nakrapiane wzory. Każdy element ma swój kolorystyczny odpowiednik. Mam wrażenie, że tak zaprojektowane obuwie pogodzi preferencje tych, którzy wolą bardziej stonowane wzornictwo, jak również innych, którzy cenią odważniejsze akcenty.

 Dopasowanie

Wygląd zewnętrzny nie świadczy jeszcze o pozytywnej ocenie buta. Najważniejsze jest to, jak się go nosi. Wkładam więc but na nogę i... ogromna niespodzianka. Bo okazuje się, że Merrell Azura Lapis należą do tego rodzaju obuwia, które... od razu pasują...

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-01-18
SPRZĘT
 

Columbia przedstawia kolekcję WINTERSPORTS FW21

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com