facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-10
 

Regatta Blaster - kurtka dla małych podróżników

Bardzo cenimy ubrania firmy Regatta za świetną jakość w rozsądnej cenie. Mając je ze sobą, jesteśmy przygotowani na każdą pogodę: rewelacyjne są zwłaszcza kurtki przeciwdeszczowe z odpinanymi polarami, gdzie każdy element można nosić samodzielnie. Pomysłowy i nowoczesny design, wygoda i funkcjonalność to atuty Regatty, które nie raz doceniamy na wyjazdach!

Nasza przygoda to nasza praca, która jest jednocześnie naszą pasją. Jesteśmy opowiadaczami historii: podróżujemy po Polsce i świecie, by inspirować innych do wyjazdów, dzielić się doświadczeniami i podpowiadać, co warto zobaczyć. Fascynuje nas odkrywanie nowych miejsc i powroty do tych, które znamy – bo za każdym razem znajdujemy w nich coś ciekawego. Od kiedy na świecie pojawiły się dzieci – podróżujemy razem z nimi. Z perspektywy czasu możemy potwierdzić, że najcenniejszy w rodzinnych wyjazdach jest czas, jaki spędzamy razem. Nieważne, czy są to kajaki na Wkrze, biwaki w Szwecji, czy wyprawa na pustynię Namib. Dla dzieci każdy dzień jest przygodą, a dla nas to najcenniejsze wspomnienia. W czasie pracy bardzo ważne jest dla nas, by to co nosimy było wygodne, funkcjonalne i… fotogeniczne! A do tego, jak mawiają Skandynawowie „nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania”. Dlatego odzież Regatta zawsze jedzie z nami w podróż, bo wiemy, że wtedy żadna pogoda nie pokrzyżuje nam planów.

 

Kurtki dla chłopaków - Blaster Regatta

 

Kiedy usiłuje się kupić coś dla aktywnych, ale jeszcze bardzo młodych ludzi, to najczęstszym problemem jest znalezienie produktu, który byłby technologicznie zgodny z tym, co noszą zaawansowani turyści na szlaku. Przecież wędrując np. po górskich szlakach jesienią chcielibyśmy, by nasze dzieci miały taki sam komfort jaki i my mamy, nosząc kurtki uszyte wg. nowych technologii. Dlatego też naszą przygodę z Regattą zaczęliśmy od…. kurtek dla chłopców!

Wybór kurtek Blaster był niejako automatyczny. Przykuwały wzrok pięknym wzornictwem, a przecież robimy zdjęcia, więc zwracamy uwagę, by nie ubierać chłopców szaro-buro. Szerości i brzydoty mamy przecież dużo dookoła. No ale czy technologicznie jest to produkt dopracowany?

 Kurtki to produkt 2 w 1. Mamy kurtkę zewnętrzną i wewnętrzną polarową. Obie można używać niezależnie. Kurtka zewnętrzna z materiału ISOTEX jest lekka, ale odporna na ewentualne próby rozdarcia. Ma podklejane szwy (!), a materiał jest wodo- i wiatroodporny. Kurtka używana jako tylko zewnętrzna warstwa jest idealna na późną wiosnę i lato jako typowa lekka kurtka chroniąca przed zaskakującym deszczem czy zimnym wiatrem. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrze zrobiony kaptur. Nie opada na twarz, ograniczając pole widzenia, ale bardzo dobrze się trzyma, nie pozwalając, by stać się miejscem, gdzie podmuchy lub zacinający deszcz mógłby dostać się pod kurtkę.

 

Szczegółowe informacje o kurtkach Blaster oraz reszcie kurtek dla całej rodziny znajdziecie na stronie: http://www.malypodroznik.pl/?p=6033

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com