facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Testy

2017-02-21   SPRZĘT
 

Kurtka Hybrid Sprint / Simond

Człowiek to dziwna istota, której trudno dogodzić. Przynajmniej w kwestii zapewnienia komfortu cieplnego. 

 
 
 
2017-02-16   SPRZĘT
 

Kijki skiturowe Contour Titanal / Komperdell

Wiosną otrzymałem z redakcji GÓR zapowiadaną i bardzo przyjemną przesyłkę z kijkami narciarskimi. 

 
 
 
2017-01-25   SPRZĘT
 

Czekan Naja Light oraz Anaconda Cup / SIMOND

Firma Simond ma kilkudziesięcioletnią tradycję w tworzeniu czekanów do alpinizmu. Aktualnie w swojej ofercie posiada modele dopasowane do potrzeb właściwie każdego użytkownika.

 
 
 
2016-12-21   SPRZĘT
 

RFID Currency Wallet - portfel Lifeventure

Pieniądze upchane po kieszeniach to nie najlepszy pomysł. Oczywistą oczywistością jest to, że każdy z nas powinien mieć jakiś portfel. I na pewno ma.

 
 
 
2016-12-20   SPRZĘT
 

Śpiwór Makalu 1 Down / Simond

Po lekkim przymrożeniu palców kilka zim temu zyskałem nową zdolność – wyczuwam spadającą temperaturę, zanim informacja o tym pojawi się w prognozach pogody. Poniżej 10°C rozglądam się za rękawiczkami, a puchowe skarpety stały się niezbędnym uzupełnieniem śpiwora.

 
 
 
2016-12-17   SPRZĘT
 

Spodenki treningowe TNF Dynamix Stretch Short

Spodenki The North Face Dynamix Stretch Short należą do serii Mountain Athletics, przeznaczonej dla wszystkich, którzy pragną się dobrze przygotować do osiągania wyższych celów w górach poprzez intensywne treningi.

 
 
 
2016-11-26   SPRZĘT
 

Kurtka Oklahoma Regatta

Kurtka Oklahoma Regatta należy do serii Adventure-Tech, czyli kurtek o najwyższych parametrach. Materiał zewnętrzny to Isotex 15000, wytrzymujący 15000 mm słupa wody.

 
 
 
2016-11-25   SPRZĘT
 

Dare 2b Oscillate Short - spodenki do biegania

Jako że producent dedykuje te spodenki między innymi dla ultrasów i trailowców, mają one w tylnej części pasa centralnie umieszczoną kieszonkę na suwak oraz po bokach po dwie kieszonki siateczkowe na żele czy inne potrzebne drobiazgi.

 
 
 
2016-11-23   SPRZĘT
 

Kurtka Ravencliff Regatta

Całe wykończenie jest zrobione tak, by właściciel nie przejmował się, co z kurtką… Należy martwić się o siebie, bo kurtka da sobie radę.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

Polarki dla dzieci na przykładzie Marlin Regatta

Wybór bluz fleece'owych, częściej zwanych „polarami”, jest na rynku ogromny. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić jakikolwiek wyjazd czy nawet codzienność bez docieplenia w formie rozpinanej bluzy polarowej.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

TNF Reaxion AMP Crew SS z serii Mountain Athletics

The North Face Reaxion AMP Crew została zaprojektowania do wzmożonego wysiłku, podczas którego wyciskamy z siebie siódme poty.

 
 
 
2016-11-22   SPRZĘT
 

Merrell Azura Lapis - solidne obuwie na wycieczki

Firma The Merrell Boot Company powstała w 1983 roku. Od ponad 30 lat dostarcza użytkownikom na całym świecie obuwie przeznaczone do aktywnego wypoczynku. Pochlebne opinie o tej marce słyszałam już od dawna.

 
 
 
2016-11-21   SPRZĘT
 

Buty Fitz Roy / Bestard

Hiszpańska firma Bestard, mimo ponadsiedemdziesięcioletniej historii, jest mało znana na polskim rynku outdoorowym. W swojej ofercie posiada buty do trekkingu i alpinizmu, ale też na przykład do kanioningu. Miałem okazję testować model Fitz Roy, przeznaczony do wspinaczki mikstowej i alpinizmu.

 
 
 
2016-11-15   SPRZĘT
 

Terrex Agravic Hooded / adidas

Dla zawodników ostro wkręconych w biegi górskie nie istnieje pojęcie pogody uniemożliwiającej trening. Niestety czasem zdarza się, że warunki dalekie są od optymalnych. Dobry sprzęt pozwala jednak, pomimo  niesprzyjającej aury, szybko przemieszczać się w terenie. 

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Koszulki Regatta - dla małych podróżników i wędrowców

Koszulki z dobrej jakości materiału syntetycznego sprawiają, że wysiłek fizyczny staje się niemal przyjemnością. Pot odprowadzany jest szybko od ciała, a sama koszulka błyskawicznie wysycha...

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Piękno zaklęte w menażce - GSI Halulite Minimalist

Produkty GSI Outdoors to małe dzieła sztuki... biwakowej. Są doskonale dopracowane pod względem wszelkich aspektów funkcjonalnych, a dodatkowo zachwycają wysublimowaną estetyką. Są po prostu piękne!

 
 
 
2016-11-11   SPRZĘT
 

Plecak, który łatwo dopasować - Thule Stir

Thule coraz bardziej rozszerza swoją ofertę plecaków oraz toreb wyjazdowych i do plecaków z linii zimowej oraz wyprawowych dołożyło lekkie i minimalistyczne plecaki Stir.

 
 
 
2016-11-10   SPRZĘT
 

Zestaw softshell + bielizna pod - od Dare 2b

Odzież marki Dare2b, konkretnie damski Softshell Levity dla Magdy i Softshell Preclude SShell dla Macieja. Oczywiście sama kurtka to za mało, gdy między nią a naszym ciałem nie ma odpowiedniej bielizny - wybraliśmy damską koszulkę termoaktywną Impulse i męską Dare 2b Exploit.

 
 
 
2016-11-10   SPRZĘT
 

Regatta Blaster - kurtka dla małych podróżników

Nasza przygoda to nasza praca, która jest jednocześnie naszą pasją. Jesteśmy opowiadaczami historii: podróżujemy po Polsce i świecie, by inspirować innych do wyjazdów, dzielić się doświadczeniami i podpowiadać, co warto zobaczyć.

 
 
 
2016-11-07   SPRZĘT
 

Latarka S2A Baton / Olight

Zanim przystąpię do zachwalania zalet małego Olighta S2A, muszę przyznać, że jestem fanem ręcznych latarek. Oczywiście w określonym obszarze zastosowań: chodzi zwłaszcza o bieganie, rzadziej o wędrówki piesze, bo we wspinaniu rozwiązanie to zdecydowanie się nie sprawdza.

 
 
 
 
5
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com