facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-11-22
 

TNF Reaxion AMP Crew SS z serii Mountain Athletics

Koszulka z krótkim rękawem Reaxion AMP Crew należy do kolekcji Mountain Athletics marki The North Face. Znajdziemy w tej serii produkty przeznaczone do intensywnych treningów, przygotowujących do osiągania wyższych celów w górach. Siłownia, ścianka, fitness, bieganie... - Reaxion AMP Crew została zaprojektowania do wzmożonego wysiłku, podczas którego wyciskamy z siebie siódme poty.

Wykonano ją z syntetycznego szybkoschnącego i oddychającego materiału (100% poliester), którego zadaniem jest jak najszybsze odprowadzanie wilgoci od ciała. I faktycznie materiał świetnie sobie z tym radzi. Wszelkie ćwiczenia fizyczne wykonuje się w niej z przyjemnością, gdyż transport wilgoci odbywa się na tyle szybko, że nie doświadczamy nieprzyjemnego uczucia bycia mokrym od potu. Do tego tkanina, z której wykonano koszulkę, jest niezwykle delikatna w dotyku, z przyjemnością się więc ją zakłada na siebie.

Jeśli chodzi o wygląd koszulki, to można ją nazwać ascetyczną. Jest gładka, kolorystycznie stonowana (w moim przypadku oliwkowa). Na piersi dostrzeżemy jedynie logo The North Face, którego odcień tak dobrano, by wyróżniało się na tle jednolitego koloru koszulki. Mimo że nie ma w sobie żadnych wyzywających cech modnych ubrań sportowych, zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, bo... jest zwyczajnie ładna.

 

Będzie ona pasować osobom, które nie preferują przylegających mocno do ciała elastycznych koszulek treningowych. Ja wolę luźne. Takie, co to nie zdradzają za bardzo, jakie krągłości i boczki mamy pod spodem. TNF Reaxion AMP Crew właśnie taka jest. A czuję się w niej na tyle dobrze, że wolę zamiast masakrować ją podczas ćwiczeń na sali, używać w podróży. Staje się wtedy ona jedną z moich najelegantszych bluzeczek, którą można założyć nawet na oficjalne wyjście do restauracji, a jednocześnie świetnie spełnia swoją rolę ciucha outdoorowego – takiego, co to ma świetnie oddychać i długo zachowywać świeżość...

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com