facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

HYDEPARK Literatura

2015-12-01   HYDEPARK
 

Krzysztof Wielicki - mój wybór. Wywiad-rzeka, tom 2

W tomie drugim Wielicki ze swadą opowiada o swoich największych solowych wspinaczkach – na Dhaulagiri i Shisha Pangme – oraz opus magnum: samotnym wejściu na mityczną Nanga Parbat. Barwnie opisuje kolejne potyczki z „górą gór” – K2, zakończone wejściem na ten szczyt w 1996 roku. Relacjonuje wyprawy quasi-komercyjne, jak i ambitne ekspedycje zimowe, którymi kierował. Po raz pierwszy odsłania nieznane szczegóły zdobywczej, ale zakończonej wielką tragedią zimowej wyprawy na Broad Peak w 2013 roku. Nie zabrakło też wątków prywatnych, dotyczących działalności biznesowej oraz prezentujących filozofie życia i światopogląd bohatera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015-09-04   HYDEPARK
 

Akademia Marmot jest w drodze

Tegoroczny wybór zwycięzców Akademii Marmot był bardzo trudny ze względu na dużą ilość zgłoszeń oraz bardzo ciekawe przedsięwzięcia zgłoszone do konkursu. Nagrodzeni nie czekali długo z rozpoczęciem wypraw i już są w drodze...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015-06-15   HYDEPARK
 

Akademia Marmot – sylwetki zwycięzców poprzedniej edycji

Trwa druga edycja konkursu Akademia Marmot. Nadal można zgłaszać (do 21 czerwca) wyprawy w trzech kategoriach: Alpinizm, Podróże, Sport. W każdej z nich zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma od marki Marmot sprzęt o wartości 3000 zł.

 
 
 
 
 
 
 
2015-05-11   HYDEPARK
 

Akademia Marmot II z Piotrem Pustelnikiem

Zaskocz pomysłem i jego oryginalnością, a Marmot zaopatrzy Cię w sprzęt na wyprawę o wartości 3000 zł!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
7
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com