facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

HYDEPARK Literatura

 
 
2014-10-10   HYDEPARK
 

Jego domem były góry czyli GSB Ultra Trail

Przez siedem dni jego domem były góry czyli GSB Ultra Trail z Marmotem.

 
 
 
 
 
2014-09-26   HYDEPARK
 

Sportovia – nowa aplikacja dla zawodników i trenerów

Aktywny styl życia i zdrowe odżywianie to obecnie coś więcej niż tylko bardzo modny światowy trend. Dysponując dużym doświadczeniem w dziedzinie aplikacji mobilnych oraz bazując na bardzo dobrej znajomości tematyki sportowej, zespół Sportovia stworzył niezwykle ciekawe i użyteczne produkty.

 
 
 
 
 
2014-09-23   HYDEPARK
 

Grupa Młodzieżowa w Narciarstwie Wysokogórskim - nabór

Miło nam poinformować, że Komisja Narciarstwa Wysokogórskiego Polskiego Związku Alpinizmu ogłasza nabór na sezon zimowy 2014/2015 do Grupy Młodzieżowej w Skialpinizmie.

 
 
 
2014-09-03   HYDEPARK
 

Hit The Trail Tomasza Klisza

Ruszył projekt Hit The Trail Tomasza Klisza. W jego ramach każdy może skorzystać z profesjonalnej opieki trenerskiej, która pozwoli spełnić swoje biegowe marzenia – od „życiówek” po ukończenie najsłynniejszych biegów na dystansach ultra.

 
 
 
 
 
2014-09-01   HYDEPARK
 

Ukazał się TATERNIK 2/2014

Ukazał się kolejny numer "Taternika"

 
 
 
2014-07-24   HYDEPARK
 

Piotrek Hercog 5. w rankingu Ultra Trail World Tour

W prestiżowym, międzynarodowym cyklu biegów Ultra Trail World Tour rozegrano już 8 z 10 imprez na całym świecie. W klasyfikacji ujętych jest ponad 4300 zawodników, którzy startowali m.in. w Maratonie Piasków w Maroku, Transgrancanarii na Wyspach Kanaryjskich, Ultra Trail Mt. Fuji w Japonii, Lavaredo Ultra Trail we Włoszech czy Western States w USA.

 
 
 
 
 
2014-06-24   HYDEPARK
 

Atlas gór świata

Nazwa najnowszej pozycji książkowej wydawnictwa Express Map sugeruje, że znajdziemy w niej mapy poszczególnych pasm górskich. Faktycznie, tylko pobieżnie kartkując atlas, natrafimy w nim na mniej lub bardziej dokładne mapy regionów, grup górskich czy nawet szczytów. Nie jest to jednak opracowanie typowo kartograficzne.

 
 
 
2014-06-18   HYDEPARK
 

Spotkanie z K. Zdzitowieckim

Już w piątek  20 czerwca 2014 roku o godzinie 19.00 w Klubie Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 odbędzie się osiemnaste spotkanie z cyklu: "Śladami Mistrzów ... Wielkie Postacie na Saskiej Kępie". Honorowy Patronat nad cyklem objął Burmistrz Dzielnicy Praga Południe Tomasz Kucharski.

 
 
 
2014-06-17   HYDEPARK
 

Główny szlak Beskidu Wyspowego

Zapraszamy na zdobywanie Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego "Beskidzkie Wyspy", który będzie prawdziwym wyzwaniem dla turystów, albowiem liczy 320 km i 53 "wyspy." Został on wytyczony w formie pętli i można go rozpoczynać w dowolnym miejscu. Po przejściu go w ciągu 16 dni piechurzy zdobędą złotą odznakę, a w dowolnym czasie srebrną.

 
 
 
2014-06-10   HYDEPARK
 

Centrum Górskie Korona Ziemi

U podnóży Babiej Góry powstaje Centrum Górskie Korona Ziemi – miejsce wyjątkowe, w którym można będzie poznać wszystko to, co związane jest z najsłynniejszymi szczytami Ziemi, oraz dowiedzieć się, jaką rolę w eksploracji gór najwyższych spełniają Polacy.

 
 
 
2014-05-29   HYDEPARK
 

Europejskie rejony: Tres Ponts

Trzydzieści kilometrów przed Andorą znajduje się znakomity sektor wspinaczkowy, którego nazwa pochodzi od trzech średniowiecznych mostów przebiegającego przez Pireneje szlaku handlowego. Główna pochylnia przewiesza się prawie nad samą rzeką Segre i oferuje światowej klasy wspinanie.

 
 
 
2014-05-28   HYDEPARK
 

Skandynawia 2014 - najwyższe szczyty

Skandynawia 2014 to samotna ekspedycja polegająca na połączeniu klasycznej wyprawy rowerowej ze zdobywaniem najwyższych wzniesień i szczytów Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Szwecji, Norwegii oraz Danii. Szczyty należą do Korony Europy.

 
 
 

Komu Grań Główna pisana. O tomie XIX Władysława Cywińskiego

„Czułem jakbym był półprzeźroczysty – jak duchy ...” Także takie zdanie znajdziemy w tej osobliwej 'księdze Tatr'. Włodek raz jeszcze, niestety ostatni, ujawnia małe elementy swoich szerokich zainteresowań Tatrami i bogatej wiedzy o nich. Jak zwykle opowiada z pasją o tej najdłuższej tatrzańskiej drodze wspinaczkowej. Książka zresztą jest tak sformułowana, jak opis jednej drogi właśnie. Nie jest obszerna – w sam raz by dało się ją zabrać na grań. Można powiedzieć, że jest dla tych którzy chcą przejść grań 'w ciągu'. Z drugiej strony jest też czytelna, dla planujących przejście tylko niektórych jej odcinków.

 
 
 
2014-05-22   HYDEPARK
 

AVATAR LEADers OPEN

01.06.2014 (niedziela) Centrum Wspinaczkowe AVATAR zaprasza wszystkich na I otwarte zawody wspinaczkowe z liną z cyklu AVATAR LEAD’ers OPEN.

 
 
 
 
 
 
...
9
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com