facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

WYDARZENIA

2017-03-11   WYDARZENIA
 

4 Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

11 marca 2017 - zapamiętajcie dobrze tą datę. Tego dnia odbędzie się już czwarta edycja Zimowego Ultramaratonu Karkonoskiego im. Tomka Kowalskiego. W tegorocznej edycji na starcie pojawi się 350 śmiałków. Nie są to przypadkowe osoby. Zgodnie z wymogami bezpieczeństwa oraz regulaminem biegu, każdy z nich ma ukończone co najmniej dwa biegi górskie na dystansie minimum maratonu. 

 
 
 
 
 

Powidoki z Karpat Wschodnich - pokaz w Niepołomicach

22 listopada 2016 roku w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach będzie gościć Jacek Wnuk, wraz z którym w ramach pokazów „Podróże małe i duże” przeniesiemy się w Karpaty Wschodnie.

 
 
 
 
 
2016-11-18   WYDARZENIA
 

Ruda Śląska: Spotkania Górskie „Lawiny” po raz jedenasty

Wśród gości Janusz Gołąb, Łukasz Supergan i autorzy biografii Jerzego Kukuczki.
Od 18 do 20 listopada w Rudzie Śląskiej odbywać się będą XI Spotkania Górskie „Lawiny”. W programie festiwalu znajdą się pokazy filmów o tematyce górskiej, zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i dorosłych, warsztaty tematyczne, koncerty, konkurs fotograficzny oraz prelekcje zaproszonych gości.

 
 
 
2016-11-19   WYDARZENIA
 

Górski Śląsk: Kukuczka, Wielicki, Hajzer i s-ka. Spotkanie z Januszem Majerem

19 listopada, godzina 17.00

Opowieścią o środowisku wspinaczy skupionych wokół Klubu Wysokogórskiego w Katowicach „złotą erę” polskiego himalaizmu przypomni podczas kolejnego Kolosowego Spotkania w Dworku Janusz Majer. Uczestnik i kierownik kilkudziesięciu wypraw w najwyższe góry świata aktualnie stoi na czele programu Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera 2016-2020, którego głównym celem jest próba pierwszego zimowego wejścia na K2

 
 
 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski NW w Lubinie

27 listopada 2016 roku w Lubinie (woj. dolnośląskie) odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, będące ostatnimi zawodami Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking.

 
 
 

Górska Masakra czyli Finał Ligi Biegów Górskich Dare 2b

26 listopada 2016 r. Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. Po raz pierwszy odbędzie się tam Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

 
 
 
2016-12-09   WYDARZENIA
 

Big Boulder Battle

Zapraszamy wszystkich na II edycję największych towarzyskich zawodów wspinaczkowych Big Boulder Battle na Ukrainie! 

 
 
 
2016-11-16   WYDARZENIA
 

Dzień Górski na UW – PRZESUNĄĆ HORYZONT

Dzień Górski na UW organizowany w ramach obchodów 200-lecia powstania Uniwersytetu Warszawskiego

 
 
 

7 szczytów czyli Korona Ziemi Moniki Witkowskiej

Kolejne spotkanie podróżnicze w kinie Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa będzie dotyczyć gór. Razem z Moniką Witkowską 8 listopada 2016 r. zdobędziemy najwyższe szczyty wszystkich kontynentów.

 
 
 
 
 

Ameryka Środkowa - kobieta i wulkan

25 października 2016 roku w ramach spotkań „Podróże małe i duże” zapraszamy do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach na spotkanie z Anitą Demianowicz, która opowie o tym, czego szukała w Ameryce Środkowej.

 
 
 
2016-10-19   WYDARZENIA
 

5 Opolski Festiwal Gór

Impreza tradycyjnie odbędzie się w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki  w Opolu.     

 
 
 
2016-10-22   WYDARZENIA
 

Puchar Polski w Boulderingu Blok Haus, Poznań

To już pewne. Cały październik ma lać. W całej Europie. Więc jeśli nie wybieracie się do Rocklands, to wyjście jest tylko jedno – Puchar Polski na Blok Hausie!

 
 
 
2016-10-09   WYDARZENIA
 

IV edycja ultraMaratonu Bieszczadzkiego

Ponad 50 kilometrowa trasa, przejście przez dziki masyw Hyrlatej, 2000 metrów przewyższeń… i piękne Bieszczady jesienią! To wszystko czeka na biegaczy podczas czwartej edycji ultraMaratonu Bieszczadzkiego, 9 października 2016 r.

 
 
 
2016-11-18   WYDARZENIA
 

XVII Karkonoskie Dni Lajtowe

W dniach od 18 do 20 listopada 2016 r. odbędzie się wielkie święto wszystkich miłośników gór. Właśnie wtedy w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski rozpocznie się siedemnasta edycja „Karkonoskich Dni Lajtowych” organizowanych przez Miasto Karpacz, Hotel Gołębiewski oraz Polski Klub Alpejski. 

 
 
 
2016-10-08   WYDARZENIA
 

"Piękno Gór - K2" I Memoriał im. Tadeusza Piotrowskiego

W dniach 8 i 9 października w położnym na Jurze kompleksie „Małe Dolomity” odbędzie się pierwsza odsłona cyku „Piękno Gór”

 
 
 
 
 

Bieg 4Rest Run w Puszczy Niepołomickiej

18 września 2016 roku każdy ze startujących poczuje, że w zespole jest moc! Wystarczy zorganizować drużynę, a o resztę zadbają organizatorzy.

 
 
 
 
...
16
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com