facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

WYDARZENIA

2017-03-15   WYDARZENIA
 

Climb in Gym - pierwsze w Polsce testy butów wspinaczkowych La Sportiva

Legendarny włoski producent butów oraz odzieży wspinaczkowej LA SPORTIVA wraz z dystrybutorem marki na Polskę – firmą BAKOSPORT zapraszają na otwarte testy butów wspinaczkowych w Polsce. CLIMB IN GYM TOUR 2017 to projekt obejmujący testy w 15 krajach, na łącznie 60 najpopularniejszych ściankach wspinaczkowych. Będzie to zatem pierwsza taka okazja do wypróbowania najnowszych modeli w Polsce.

 
 
 
2017-03-23   WYDARZENIA
 

Climb in Gym - pierwsze w Polsce testy butów wspinaczkowych La Sportiva

Legendarny włoski producent butów oraz odzieży wspinaczkowej LA SPORTIVA wraz z dystrybutorem marki na Polskę – firmą BAKOSPORT zapraszają na otwarte testy butów wspinaczkowych w Polsce. CLIMB IN GYM TOUR 2017 to projekt obejmujący testy w 15 krajach, na łącznie 60 najpopularniejszych ściankach wspinaczkowych. Będzie to zatem pierwsza taka okazja do wypróbowania najnowszych modeli w Polsce.

 
 
 
2017-04-05   WYDARZENIA
 

Climb in Gym - pierwsze w Polsce testy butów wspinaczkowych La Sportiva

Legendarny włoski producent butów oraz odzieży wspinaczkowej LA SPORTIVA wraz z dystrybutorem marki na Polskę – firmą BAKOSPORT zapraszają na otwarte testy butów wspinaczkowych w Polsce. CLIMB IN GYM TOUR 2017 to projekt obejmujący testy w 15 krajach, na łącznie 60 najpopularniejszych ściankach wspinaczkowych. Będzie to zatem pierwsza taka okazja do wypróbowania najnowszych modeli w Polsce.

 
 
 
2017-02-18   WYDARZENIA
 

Puchar Zakopanego na Kasprowym Wierchu. Dziś ostatni dzień zapisów!

Już w tę sobotę – 18 lutego odbędzie się Puchar Zakopanego na jedynych w Polsce terenach narciarskich o charakterze alpejskim. Udział może wziąć każdy, ale trzeba się spieszyć – dzisiaj ostatni dzień zapisów!

 
 
 
2017-03-04   WYDARZENIA
 

XII POLAR SPORT SKITOUR I SNOW LEOPARD DAY

4 marca 2017 roku na Mosornym Groniu w Zawoi odbędzie się kolejna edycja skiturowych zawodów organizowanych co roku przez fundację „Na Start” im. Basi German. Tegoroczną, dwunastą już odsłonę Polar Sport Skitour im. Basi German połączono ze Snow Leopard Day – wydarzeniem, które od ośmiu lat w swoją historię wpisuje marka DYNAFIT.

 
 
 
2017-03-03   WYDARZENIA
 

VII FESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE

Wielkim krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Górskiego Wondół Challenge. Już po raz

siódmy, do Szczyrku zjadą się miłośnicy górskich przygód, którzy co roku chętnie odwiedzają

festiwal dla wyjątkowej atmosfery i ciekawego programu.

W tym roku jedną z największych atrakcji będzie wystąpienie

 
 
 
2017-03-03   WYDARZENIA
 

10. Katowicki Przegląd Filmów Górskich

Zapraszamy na 10. Katowicki Przegląd Filmów Górskich!

 
 
 
 
 
2017-02-10   WYDARZENIA
 

Warsztaty fotografii dla narciarzy - 3 różne daty

Zapraszamy na warsztaty fotografii, które odbędą się w Bukowinie Tatrzańskiej (10-12 lutego), Białce Tatrzańskiej (17-19 lutego) oraz Krynicy Zdroju (24-26 lutego). 

 
 
 
2017-02-27   WYDARZENIA
 

Zawody Military Ski Patrol 2017

Zapraszamy do Szklarskiej Poręby od 27 lutego do 1 marca na zawody "Military Ski Patrol" nawiązujące w swojej formule do przedwojennych zawodów „Military Patrol". W spotkaniu wezmą udział ekipy z Polski i z zagranicy.

 
 
 
2017-02-25   WYDARZENIA
 

Boulder Wars V

25 lutego odbędzie się V edycja zawodów wspinaczkowych Boulder Wars. Areną zmagań po raz kolejny będzie Centrum Wspinaczkowe Top w Nowym Targu.

 
 
 
2017-02-03   WYDARZENIA
 

6. PRZEGLĄD FILMÓW O GÓRACH O! GÓRY im. Tadeusza Piotrowskiego

O! GÓRY to szósta edycja Przeglądu Filmów o Górach. Wybór filmów zrealizowanych przez polskich i zagranicznych autorów, które zostaną zaprezentowane podczas Przeglądu jest wyjątkowo ciekawy i urozmaicony. 

 
 
 
2017-02-11   WYDARZENIA
 

Zawody BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki

Już  w sobotę, 11 lutego 2016 r. w Białce Tatrzańskiej odbędzie się pierwsza edycja niespotykanego dotąd w Polsce wyścigu narciarskiego BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki.

 
 
 
2017-02-05   WYDARZENIA
 

ISPO 2017

Targi ISPO stanowią niepowtarzalne w skali Europy miejsce, w którym zgromadzone jest niemal wszystko, co najlepszego ma do zaoferowania cała sportowo-outdoorowa branża. Ponad 2700 wystawców tworzy solidną bazę pozwalającą ISPO stać się portalem łączącym nieco abstrakcyjny świat trendów i koncepcji, z realnym odbiorcą tych wszystkich dóbr. Czyli nami, potencjalnymi klientami. Jeśli więc czujemy potrzebę poznania z pierwszej ręki kierunków, w jakich następuje rozwój sprzętu i ogólnie całej branży sportowo-outdoorowej, to koniecznie musimy zawitać do Monachium w pierwszy weekend lutego.

 
 
 

Przegląd Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych już po raz trzynasty

20-22 stycznia 2017 r. zapraszamy do Ustrzyk Dolnych. Już po raz trzynasty odbędzie się tam Przegląd Filmów Górskich organizowany przez ratowników z Grupy Bieszczadzkiej GOPR. Gospodarzem i współorganizatorem jest Burmistrz Miasta i Gminy Ustrzyki Dolne.

 
 
 
2017-02-17   WYDARZENIA
 

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

 

Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

 
 
 
2017-02-25   WYDARZENIA
 

Zawody RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Ruszyła rejestracja do startu w zbójeckim biegu narciarskim na szczyt Jankulakowskiego Wierchu. W zawodach Red Bull Bieg Zbójników, które odbędą się 25 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, mogą wziąć udział wszyscy – profesjonaliści, amatorzy, a także zupełni nowicjusze. W ubiegłym roku najstarszy zawodnik, który podjął zimowe wyzwanie miał 66 lat, do mety dotarły także osoby, które zaledwie dzień wcześniej założyły biegówki na nogi!

 
 
 
2017-01-17   WYDARZENIA
 

 
 
 
2017-02-03   WYDARZENIA
 

Dni Otwarte Centrum Lawinowego na Kalatówkach

Tatrzański Park Narodowy oraz partnerzy – TOPR, PZU, Pieps, Mammut, Ortovox, Freerajdy, Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR – w ramach akcji „Lawinowe ABC” zapraszają w dniach 03 – 05.02.2017 r. na Dni Otwarte Centrum Lawinowego na Kalatówkach. W programie treningi z ratownikami TOPR w centrum lawinowym, wycieczki edukacyjne z przewodnikiem tatrzańskim, wycieczka z wykorzystaniem strategii Avaluator, testy sprzętu, prelekcje i filmy. Wstęp wolny.

 
 
 
2017-04-01   WYDARZENIA
 

Dni Lawinowo-Skiturowe w Dolinie Pięciu Stawów: piąta edycja już w kwietniu!

Serdecznie zapraszamy  turystów pieszych, narciarzy skiturowych oraz freeride’owych na jubileuszową, piątą edycję „Dni”, które w tym roku odbędą się w weekend 1-2 kwietnia. Już tradycyjnie bazą wypadową będzie Schronisko Pięć Stawów, obok którego powstaną stacje szkoleniowe oraz Wysokogórski Tor Przeszkód.

 
 
 
 
...
13
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com