facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

WYDARZENIA

IV Memoriał Pawła Wyrwy już w najbliższy weekend

Organizatorzy IV Memoriału Pawła Wyrwy zapraszają w weekend 21-22 maja do miejscowości Hucisko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 
 
 
2016-05-21   WYDARZENIA
 

Beskidzki Topór 2016 – nowa impreza w Lidze Biegów Górskich Dare 2b

W tym sezonie do Ligi Biegów Górskich Dare 2b dołączył Beskidzki Topór, który odbędzie się 21 maja na dystansach 43 i 73 kilometry. Pomysłodawca i organizator imprezy - doświadczony biegacz górski Tomasz Klisz - przygotował serię atrakcji zarówno dla uczestników, jak i wspierających ich kibiców. W Beskidzie Małym nie zabraknie miasteczka namiotowego, specjalistycznych porad doświadczonych biegaczy jak i niezapomnianych, beskidzkich krajobrazów. 

 
 
 
 
 
 
 
2016-08-13   WYDARZENIA
 

TATRZAŃSKI FESTIWAL BIEGOWY

13 i 14 sierpnia zapowiada się prawdziwe święto dla miłośników biegów górskich. 13 sierpnia zawodnicy wezmą udział w Tatra Fest Biegu na dystansie ok. 56 kilometrów, którego  trasa wiodła będzie z Zakopanego na główną grań Tatr. Są jeszcze wolne miejsca!

Dzień później odbędzie się Bieg Świstaka - krótszy, ale za to z niespodziankami.  

 
 
 
 
 
2016-06-11   WYDARZENIA
 

Ultra Sky Marathon Babia Góra

11 czerwca 2016 r. odbędzie się III edycja biegu Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku  sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 
2016-05-21   WYDARZENIA
 

VI Otwarte Dni Wspinania i IV Memoriał Pawła Wyrwy

W tym roku Fundacja Górska ECHO ma niezmierną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników gór, Jury oraz wspinania na VI edycję Otwartych Dni Wspinania! W programie już tradycyjnie czekają na Was spotkania z ciekawymi alpinistami, IV Memoriał Pawła Wyrwy, bieg na dystansie 10 km, zajęcia wspinaczkowe dla początkujących oraz wiele innych niespodzianek! W tym roku spotykamy się w weekend 21-22 maja w Hucisku na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej (Kompleks Małe Dolomity), a dokładny program znajdziecie poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ameryka Południowa: poza utartym szlakiem

26 kwietnia 2016 roku w ramach spotkań „Podróże małe i duże” zapraszamy do kina Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach na pokaz o Ameryce Południowej z dala od turystycznych szlaków.

 
 
 
 
 
2016-04-20   WYDARZENIA
 

GET VERTICAL DAY

GET VERTICAL DAY: SALEWA I 8A.PL ZAPRASZAJĄ NA WYJĄTKOWY WIECZÓR Z ŁUKASZEM DUDKIEM I RAFAELEM MOUCKĄ

 
 
 
2016-04-16   WYDARZENIA
 

Moc i siła vol. 9; Poznań

Gotowi do Wiosennego Maratonu?!

 
 
 
 
 

Nowe Życie dla Nepalu - impreza charytatywna

Studenci UJ wychodzą poza mury uczelni i organizują imprezę charytatywną, by pomóc Nepalczykom w odbudowie szkół zniszczonych przez trzęsienie ziemi w ubiegłym roku.

 
 
 
2016-04-09   WYDARZENIA
 

Warsztaty z Pawłem "Rambo" Jelonkiem

Paweł "Rambo" Jelonek... i wszystko jasne! ;)

 
 
 
 
 

Via Ferraty - żelazne drogi Austrii i Włoch

12 kwietnia Marcin Wielkiewicz opowie o szlakach turystycznych poprowadzonych via ferratami. Spotkanie odbędzie się w ramach pokazów „Podróże małe i duże” w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa.

 
 
 
 
...
18
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com