facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

WYDARZENIA

2016-08-26   WYDARZENIA
 

Niedzica. 5. Plenerowy Piknik z Filmem Górskim pod Pienińskimi Gwiazdami

 

W najbliższy piątek 26 sierpnia Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy oraz Spotkania z Filmem Górskim zapraszają na 5 Plenerowy Piknik z Filmem Górskim w Niedzicy pod Pienińskimi Gwiazdami.

 
 
 
 
 
2016-09-03   WYDARZENIA
 

Zako Boulder Power Pucharu Polski w boulderingu

Jako integralna część 12. Spotkań z Filmem Górskim odbędą się 11. zawody boulderowe Zako Boulder Power im. Bogusia Probulskiego stanowiące edycję Pucharu Polski w boulderingu. 

 
 
 

UltraJanosik - ultramaraton górski

Poznaj moc, potęgę oraz piękno gór polskich i słowackich - zostań UltraJanosikiem. Na imprezę zaprasza marka Regatta, partner techniczny zawodów.

 
 
 

Cross Monster czyli hulajnogi na Podhalu

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski będą współzawodniczyć na terenowych hulajnogach podczas Mistrzostw Polski Cross Monster w Białce Tatrzańskiej. To kolejna impreza w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!”.

 
 
 
2016-09-03   WYDARZENIA
 

Akademia Górska

Ruszyły zapisy do kolejnej, letniej edycji Akademii Górskiej. Wszyscy miłośnicy gór będą mogli spróbować letnich aktywności pod okiem górskich autorytetów. Akademia Górska odbędzie się w dniach 3-4 września w Tatrach podczas 12. Spotkań z Filmem Górskim.

 
 
 
 
 

Goniacka Białka Tatrzańska - 3-dniowy festiwal biegowy

Festiwal biegowy Goniacka to trzydniowa impreza, która w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Białce Tatrzańskiej między 26 a 28 sierpnia 2016 r.

 
 
 

TATRA VERTICAL – pobiegnij z kozicami!

Chcesz  spróbować swoich sił w górskim biegu w sercu Tatr? Weź udział w Tatra Vertical, który odbędzie się 13 sierpnia w Tatrach Zachodnich. To wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić się na dystansie ok. 10 km i przewyższeniu liczącym ponad 1000 metrów, w wysokogórskich warunkach. Start w jednej z najpiękniejszych tatrzańskich dolin – Chochołowskiej, a meta  - na Wołowcu (2064 m n.p.m.).  Zapisy trwają!

 
 
 
 
 
2016-07-02   WYDARZENIA
 

Puchar Europy Juniorów w Boulderingu; Warszawa

W najbliższy weekend na Bloco odbędzie się Puchar Europy Juniorów w Boulderingu. 

 
 
 
 
 
 
 
2016-08-05   WYDARZENIA
 

Mistrzostwa Polski Techników Dostępu Linowego ODTL CUP 2016

ODTL we współpracy z marką PETZL zapraszają na pierwsze Mistrzostwa Polski Techników Dostępu Linowego ODTL CUP 2016. 

 
 
 

Regatta Bieg Wierchami i Visegrad Sports Festival

W ramach III edycji Visegrad Sports Festival 17-19 czerwca odbędzie się kolejny, kultowy już Regatta Bieg Wierchami. Organizatorzy przygotowali trasy na dystansach 11, 30 i 50 km, a także Bieg Rodzinny z Regattą i bogaty program atrakcji dla najmłodszych.

 
 
 

Regatta UTM Ultra Trail Małopolska

W najbliższy weekend, 17- 19 czerwca 2016 roku, zapraszamy na nową imprezę biegową - Regatta Ultra Trail Małopolska, w skrócie UTM.

 
 
 

Regatta - Ultra Sky Marathon 6xBabia Góra

Na Babiej Górze organizuje się wymagające biegi: Ultra Sky Marathon 6xBabia Góra, Ultra Sky Marathon 3xBabia Góra, Sky Marathon Babia Góra, 1/2 Sky Marathon Babia Góra. W tym roku odbędą się 11 czerwca 2016 roku ze wsparciem nowego sponsora tytularnego – marki Regatta.

 
 
 
 
 
 
 

Zakopiański Weekend z Sokołem - impreza Ligi Dare 2b

Cykl tatrzańskich biegów górskich obejmuje IX Bieg Sokoła na dystansie 15,6 km i VII Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego na dystansie 10 km, wspierane przez program RUSZ SIĘ!, którego pomysłodawcą jest marka Regatta, oraz 32-kilometrowy IX Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły. Wszystkie biegi cyklu biorą udział w klasyfikacji Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

 
 
 
 
...
17
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com