facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Prezentacje

2016-03-26   SPRZĘT
 

BOREAL - nowa kolekcja butów wspinaczkowych

Zobaczcie osiem najnowszych modeli hiszpańskich bucików (nie mylić z Hiszpańskimi Butami, znanym i cenionym narzędziem średniowiecznych tortur ;).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
2016-01-21   SPRZĘT
 

Wiązania narciarskie – dlaczego lepiej mieć własne?

Ze sprzętem narciarskim jest jak z bielizną – każdy powinien mieć swój. Oczywiście nie warto rozpoczynać przygody z narciarstwem od zakupu kosztownego sprzętu. Na początku można zacząć od wypożyczania potrzebnych rzeczy, a im więcej  doświadczenia w jeździe na nartach, tym więcej sprzętu lepiej posiadać na własność.

 
 
 
2016-01-11   SPRZĘT
 

Nie tylko Skandynawia - przegląd sprzętu na wakacje

Skandynawia nie musi być droga, jeśli odpowiednio się do wyjazdu przygotujemy. Tekst skupiający się na patentach sprzętowych ułatwiających komfortowe tanie podróżowanie, choć z elementami surwiwalu, czyli sztuki przetrwania kilku tygodni w lesie pod gołym niebem, a raczej namiotem

 
 
 
2015-12-23   SPRZĘT
 

Kurtka Warm and Light Hoodie / Lafuma

Aby mieć możliwość podziwiania magii krajobrazu nawet w chłodne dni, polecamy tę niezwykle lekką i ciepłą kurtkę wypełnioną naturalnym puchem. Już na początku lat 60-tych człowiek został zainspirowany przez naturę, aby izolować się od zimna z pomocą naturalnego puchu. Koncepcja ta jest nadal wykorzystywana i równocześnie podlega ciągłym ulepszeniom.

 
 
 
2015-12-23   SPRZĘT
 

Latarka HL35 / Fenix

Latarka HL35 to nowość wśród czołówek marki Fenix. W niniejszym tekście podzielę się z wami pierwszym wrażeniem z punktu widzenia osoby, która nie używa latarki czołowych każdego dnia, ale docenia funkcjonalność tego rodzaju oświetlenia.

 
 
 
 
 
 
 
2015-12-10   SPRZĘT
 

Kurtki 3 w 1 - dostosują się do każdej pogody

Marka Marmot posiada w swojej ofercie wiele tzw. kurtek 3 w 1, np: Ramble Component Jacket, Ridgetop Component Jacket, Gorge Component Jacket, Cosset Component Jacket, Alpen Component Jacket, Sugar Loaf Component.

 
 
 
 
 
 
 
2015-12-02   SPRZĘT
 

Seria obuwia AKU Mountain Inspired

Doświadczenie w projektowaniu zaawansowanego technicznie obuwia firma AKU postanowiła przenieść na serię wyglądem przypominającą zwykłe obuwie miejskie, jednak o zdecydowanie wyższej niezawodności.

 
 
 
2015-11-26   SPRZĘT
 

Kompendium wiedzy o wełnie merino

Dlaczego wełna merino jest tak rewelacyjna? Wyjaśnia to kompendium wiedzy na temat wełny przygotowane przez firmę SmartWool, największego amerykańskiego producenta bielizny i skarpet z oryginalnej wełny nowozelandzkich owiec.

 
 
 
 
 
2015-11-20   SPRZĘT
 

Nowości AKU - propozycje na jesień

Włoska firma AKU już od ponad 30 lat tworzy obuwie dla wymagających klientów, które ma wspierać wszystkich ludzi gór w ich aktywnościach.

 
 
 
2015-11-19   SPRZĘT
 

Hoka - nowatorskie buty biegowe dostępne w Polsce

Bieganie naturalne w butach z jak najmniejszą amortyzacją odchodzi już do lamusa. Przyszedł czas na buty maksymalistyczne, które stanowią nową jakość na rynku obuwia biegowego.

 
 
 
2015-11-05   SPRZĘT
 

Pancerne kurtki przeciwdeszczowe Marmot

Gdy deszcz nie ustaje, jest na to jedno rozwiązanie: założyć ubranie, które sprawi, że przestanie padać - na nas.Z pomocą przychodzi marka Marmot.

 
 
 
 
 
 
...
14
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com