facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Prezentacje

2015-08-07   SPRZĘT
 

Bellamont AKU - hybryda buta

Projektanci firmy AKU zainspirowani poprzednimi, sprawdzającymi się w trudnym terenie modelami butów, stworzyli hybrydę buta wyprawowego i miejskiego - Bellamont.

 
 
 
2015-08-06   SPRZĘT
 

Liofilizaty Trek‘n Eat - jedzenie na wakacje

Czy dzisiejsi turyści wiedzą, co to są liofilizaty? Prawdziwi wyjadacze górscy czy wytrawni podróżnicy raczej nie mają problemu z odpowiedzią, czym charakteryzuje się żywność liofilizowana. Są to gotowe dania, które wystarczy zalać wodą

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015-06-16   SPRZĘT
 

Wodoodporne kurtki Marmot

Niezależnie od tego, czy musimy dojechać do pracy, wyruszamy na szlak, czy szykujemy się na wyprawę w górach, Marmot zaprojektował kurtki, które sprawią, że będzie nam sucho i wygodnie.

 
 
 
2015-06-16   SPRZĘT
 

W sandałach i... skarpetach - tylko Teva

Przykłady udanego połączenia sandałów ze skarpetami prezentuje Kira Sheppard, stylistka producenta obuwia Teva, firmy w Polsce znanej przede wszystkim z różnorodnej i zaawansowanej technologicznie kolekcji sandałów.

 
 
 
 
 
2015-06-10   SPRZĘT
 

Inteligentna wełna czyli Smartwool

W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych, które usuwają wilgoć dopiero, gdy ta skondensuje się w ciecz, odzież z wełny merino absorbuje i usuwa ją jeszcze w jej stanie lotnym.

 
 
 
2015-06-10   SPRZĘT
 

Mistrz kuchni z GSI Outdoors

Kolekcję naczyń i akcesoriów dla mistrzów kuchni na biwaku przygotowała firma GSI Outdoors, korzystająca z doświadczeń kanadyjskich i francuskich traperów przemierzających Kolumbię Brytyjską.

 
 
 
2015-06-04   SPRZĘT
 

UNEEK – buty inne niż wszystkie

Keen, amerykański producent sprzętu outdoorowego, wprowadza na polski rynek linię obuwia UNEEK. Dzięki nietypowemu projektowi, UNEEK łączy w sobie swobodę ruchów i wygodę sandałów oraz stabilizację stopy i kształt podeszwy spotykane w butach trekkingowych. 

 
 
 
 
 
2015-05-22   SPRZĘT
 

Teva i przygoda

Sandały Teva są jak zaproszenie do wyruszenia przed siebie w poszukiwaniu mocnych wrażeń. Ponad 30 lat temu Mark Thatcher doszedł do wniosku, że w każdym z nas tkwi chęć przeżycia przygody. Jedyną przeszkodą na drodze do realizacji marzeń jest... brak zaproszenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
...
16
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com