facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-06-02
 

REACTIK + 300 lumenów

Pierwsza bezprzewodowa latarka czołowa Petzl dedykowana dla outdooru.

Po zrewolucjonizowaniu rynku latarek czołowych technologią REACTIVE LIGHTING, która automatycznie dostosowuje siłę światła do potrzeb użytkownika, Petzl robi następny krok proponując najnowszą latarkę REACTIK + z połączeniem bezprzewodowym Bluetooth® SMART. Dzięki darmowej aplikacji MyPetzl Light, dostępnej na App Store i Google Play, użytkownik w dowolnym momencie może sprawdzić i zarządzać parametrami latarki REACTIK + dostosowując na swoim urządzeniu mobilnym oświetlenie do wybranej aktywności. W ten sposób może skoncentrować 100% uwagi na własnych osiągach.




Światło wędruje swobodnie...

Wszędzie i o każdej porze - w górach, na biwaku, podczas biegu - użytkownik może sprawdzić na swoim smartfonie poziom naładowania latarki REACTIK +, dopasować czas świecenia do aktualnych potrzeb, zarządzać domyślnymi profilami oświetlenia lub utworzyć własny. Aplikacja MyPetzl Light daje użytkownikowi całkowitą kontrolę nad parametrami i energią latarki, a dzięki temu również poczucie pewności i swobody. Ponadto, moc 300 lumenów latarki czołowej REACTIK + zapewnia entuzjastom outdooru prawdziwy komfort optyczny, zarówno pod względem siły światła jak i jakości wiązki. Dzięki technologii REACTIVE LIGHTING, czujnik światła latarki

REACTIK + automatycznie dostosowuje jasność i kształt wiązki światła, optymalizując zużycie akumulatora. Zapewnia to dłuższy czas świecenia i redukuje manipulacje przy latarce do minimum! Latarka ma niewielki rozmiar, może być ładowana za pomocą USB, co przy dłuższym okresie użytkowania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem od niż czołówka z bateriami.


MyPetzl Light - aplikacja mobilna: sterowanie REACTIK + w czasie rzeczywistym





1. Sprawdzanie w czasie rzeczywistym bieżącego stanu REACTIK + :

poziomu naładowania baterii

pozostałego czasu świecenia,

aktualnie aktywnego profil latarki.


2.  Tworzenie własnego profilu oświetlenia lub wybór jednego z zaprogramowanych profili domyślnych Petzl, dostosowanych do wybranych aktywności: 

uniwersalny, bieganie, alpinizm, trekking, podróże… Kilka poziomów oświetlenia dostępnych dla każdego profilu, w zależności od aktywności i potrzeb. 


3.  Tryb LIVE:

kontrola i dopasowanie w czasie rzeczywistym jasności i czasu świecenia. 


4.  Ratunkowy sygnał świetlny :

w sytuacji awaryjnej krótka wiadomość napisana na ekranie smartfona zostanie przekonwertowana na alfabet Morsa i nadana sygnałem świetlnym przez REACTIK +.



Specyfikacja techniczna MyPetzl Light:

• Zastosowanie technologii Bluetooth® Smart ogranicza zużycie akumulatora latarki. Zużycie energii akumulatora przez łączność bezprzewodową jest na poziomie 0,22%.

• Latarka może być używana bez aplikacji.

• Wymagany iOS 7.1 lub nowszy, lub Android 4.3 lub nowszy.

• Aplikacja dostępna w wersji: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej i japońskiej.

Specyfikacja techniczna REACTIK +

• Waga: 115 g.

• Rodzaj wiązki: szeroka, skupiona, mieszana.

• Zasilanie: akumulator litowo-jonowy 1800 mAh (na wyposażeniu)

• Wodoodporność: IP X4

• Kolory: pomarańczowy, czarny


Cena detaliczna : 399 PLN

Dostępność : Czerwiec 2016



Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
szumi
Prosze wziac pod uwage ze Reactik,Reactik+ nie laczy sie poprzez aplikacje z PC.nie laczy sie rowniez z iphonem 4 pomimo IOS 7.1.2.z Androidem tez jest problem,dziala tylko z wyznaczonymi telefonami

Goryonline
 
Goryonline
 
2023-01-25
SPRZĘT
 

Plecak Alpinisto 35 GREGORY

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-20
SPRZĘT
 

Zegarek Suunto 9 Peak

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-12
SPRZĘT
 

Rakiety czy narty?

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com