facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

SPRZĘT Prezentacje

2017-09-29   SPRZĘT
 

Fjällräven Bergtagen

Zaprojektowane do życia powyżej linii lasu, gdzie drzewa nie rosną, ale Twój duch tak.

 
 
 
2017-09-26   SPRZĘT
 

Buty Hanwag z podeszwą Michelin

Nowości marki na sezon jesień-zima 2017

 
 
 
2017-09-19   SPRZĘT
 

Namioty Trekkingowe - Sztuka kompromisu

Wprawdzie trekking trekkingowi nierówny, ale wybierając się choćby na dwudniową wędrówkę w pobliskie góry, możemy odczuć potrzebę spania w namiocie. 

 
 
 
2017-09-13   SPRZĘT
 

Plecaki 50 Plus

Pięćdziesiąt plus... Nie jest wprawdzie tak imponujące jak 500+, jednak dla każdego człowieka gór siła oddziaływania tych dwóch słów jest bardziej znacząca. 

 
 
 
2017-09-12   SPRZĘT
 

Columbia Montrail – nowości na jesień i zimę 2017

Columbia Montrail przedstawia kompleksową linię produktów „od stóp do głów”, opracowaną z myślą o zapewnieniu najlepszej funkcjonalnosci i komfortu podczas biegania w terenie, w trudnych warunkach górskich. Kolekcja powstała dzięki połączeniu doświadczenia firmy Montrail w zakresie biegów terenowych oraz innowacyjnego designu produktów firmy Columbia Sportswear.

 
 
 
2017-09-07   SPRZĘT
 

Kolekcja odzieży miejskiej Helly Hansen

Najnowsza kolekcja  jesiennych i zimowych kurtek Helly Hansen sprosta wyzwaniom najbardziej surowego  klimatu. Sprawdzone w polarnych warunkach technologie posłużą nam również podczas zwykłego zimowego spaceru czy krótkiego wypadu za miasto.

 
 
 
2017-09-01   SPRZĘT
 

Jak wyposażyć się na wspinaczkę w Tatrach?

Po głowie na pewno chodzą wam ciekawe projekty do zrealizowania w naszych najpiękniejszych górach – nastał odpowiedni czas, żeby spakować szpej i ruszyć pod ścianę.

 
 
 
2017-08-08   SPRZĘT
 

Topy sportowe

Biustonosze sportowe, zwane także topami, to jeden z istotniejszych elementów odzieży dla kobiet pasjonujących się sportami górskimi. Należą one do segmentu bielizny termoaktywnej i, tak jak bielizna, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które umożliwią szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz.

 
 
 
2017-08-03   SPRZĘT
 

Helikon-Tex® z pola walki w góry

Przede wszystkim to, że korzystamy z doświadczeń specjalistów różnych dziedzin i łączymy je, projektując nowy sprzęt. Podstawowe linie – Urban i Patrol – dedykowane są dla służb mundurowych. 

 
 
 
2017-08-03   SPRZĘT
 

Jak przygotować herbatkę z pokrzywy w terenie?

Turystyczna  „tea break” w wykonaniu Łukasza Tuleja - przyrodnika, podróżnika, globtrotera - tegorocznej twarzy katowickiej firmy SUMMIT oraz marki ASOLO.

 
 
 
2017-08-01   SPRZĘT
 

Spodnie wspinaczkowe

Wspinanie to naturalna aktywność naczelnych – nie tylko tych pokrytych futrem, ale i gołych, czyli istot ludzkich. A skoro o nagości mowa, to w niej cały problem, bowiem nie do pomyślenia jest, aby podczas czynności wzniosłych, czyli wertykalnych, człowiek świecił bladym tyłkiem. 

 
 
 
2017-07-25   SPRZĘT
 

Sean Villanueva zaprojektował swoje danie LYOFOOD

Sean Villanueva O'Driscoll specjalnie dla Góry TV opowiada o najnowszym posiłku liofilizowanym od Lyofood, który powstał przy jego udziale. Kto jak kto, ale Sean wie, co powinno się jeść w górach!

 
 
 
2017-07-17   SPRZĘT
 

ACTIK CORE - wielowiązkowa latarka czołowa

Latarka czołowa ACTIK CORE, z akumulatorem, o jasności 350 lumenów oraz mieszanej wiązce światła. Jest idealna do aktywności outdoorowych jak alpinizm, bieganie, trekking, biwak. Dostarczona z akumulatorem CORE, ładowanym przez USB, ale jest również kompatybilna z trzema bateriami AAA bez potrzeby użycia specjalnego adaptera. Czerwone światło nie zaburza nocnego widzenia, ani nie oślepia użytkownika czy innych osób. Opaska z odblaskowymi elementami widocznymi z daleka. Wyposażona w gwizdek przydatny w razie sytuacji ratunkowej.

 
 
 
2017-07-13   SPRZĘT
 

Nowości sprzętowe na 2018 #9 - Kaski Petzl

Kolejne nowości podpatrzone na targach OutDoor 2017 we Friedrichshafen. Tym razem nowe, super chroniące kaski Petzl!

 
 
 
2017-07-13   SPRZĘT
 

Sprzęt dla dzieci

Stanowczo dementujemy niesprawiedliwe opinie, jakoby dzieciom w głowach były wyłącznie konsole do gier, śledzenie nowości na rynku smatfonów i hejtowanie na portalach społecznościowych.

 
 
 
2017-07-11   SPRZĘT
 

Na kemping - wygoda jak w domu

Wakacje to tradycyjnie czas krótszych i dłuższych wypadów za miasto oraz urlopów w mniej lub bardziej egzotycznych miejscach. Niewątpliwie nocowanie pod namiotem jest najekonomiczniejszym sposobem na spędzenie wakacji. Dodatkowym atutem jest fakt, że samo w sobie może być fantastyczną przygodą, nawet jeśli zdecydujemy się na rozbicie namiotu na własnym podwórku lub nad najbliższym jeziorem.

 
 
 
2017-07-10   SPRZĘT
 

Nowości sprzętowe na 2018 #8 - Buty Meindl

Kolejna nowość podpatrzona na targach OutDoor. Tym razem nowa linia ekskluzywnych butów w górskich Meindl!

 
 
 
2017-07-09   SPRZĘT
 

Nowości sprzętowe na 2018 #7 - Patagonia

Kolejna nowość podpatrzona na targach OutDoor. Tym razem nowa technologia od marki Patagonia!

 
 
 
2017-07-07   SPRZĘT
 

Nowości sprzętowe na 2018 #6 - Thule

Kolejna nowość podpatrzona na targach OutDoor. Tym razem nowe plecaki Thule!

 
 
 
2017-07-06   SPRZĘT
 

Jak wyposażyć się na wyjazd w góry z dzieciakami?

Wyjazd w góry z dzieciakami może dostarczyć najfajniejszych wrażeń pod słońcem ☺. W końcu cóż równa się z wycieczką w teren w gronie najbliższych?

 
 
 
 
5
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com