facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-11-03
 

The North Face 50/50 Down - kurtka puchowa wymyślona na nowo

The North Face przedstawia Summit Series L3 50/50 Down – kurtkę całkowicie zmieniającą dotychczasowe podejście do kwestii izolacji termicznej odzieży. Jej innowacyjna konstrukcja pozwala na sprawniejsze poruszanie się i lepszą wydajność w czasie wspinaczki przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi produktu oraz braku konieczności zdejmowania warstw odzieży.

Fot. materiały prasowe TNF

 

50/50 Down zaprojektowana została we współpracy z członkami teamu The North Face: Andresem Marinem, Hervém Barmassem i Davidem Göttlerem. Ich zaangażowanie pozwoliło stworzyć niezwykle oddychającą, puchową warstwę izolacyjną. W kurtce zastosowano serię poziomych komór wypełnionych puchem, pomiędzy którymi zachowane zostały odstępy. Umożliwia to sprawne odprowadzenie pary wodnej powstającej w czasie wysiłku fizycznego przy zachowaniu właściwości termicznych i wagi dopasowanych do intensywnej aktywności w ekstremalnych warunkach.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Kurtka powstała z myślą o wysokogórskich przygodach. Ilość ciepła, jakie zapewnia, w stosunku do niskiej wagi oraz kompaktowości to zdecydowany atut, który doskonale sprawdzi się podczas długich dni spędzonych w ścianie.

 

Innowacyjność kurtki z kapturem L3 50/50 Down z linii Summit Series doceniona została podczas targów ISPO 2020, na których zdobyła ona nagrodę Produkt Roku.

 

Fot. materiały prasowe TNF

 

Kurtka dostępna jest w sprzedaży na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach i u dystrybutorów.

Informacja prasowa The North Face

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com