facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIZNES Newsy

2015-09-24   BIZNES
 

Aku - włoska tradycja wyrobu obuwia

AKU, włoska firma założona przez Galliano Bordina, wyrosła z małego warsztatu szewskiego na jednego z najważniejszych producentów obuwia outdoorowego. Ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości butów przeznaczonych do trekkingu i różnych outdoorowych aktywności.

 
 
 
2015-08-05   BIZNES
 

Nowy Down Wash Direct marki Nikwax zdobył główną nagrodę OutDoor Industry Award.

Down Wash Direct pojawił się na rynku tego roku, zachwycił jury swoim poszanowaniem dla środowiska i znalazł się w kategorii „innowacje przyjazne dla środowiska”. Nagroda została przyznana na tegorocznych targach OutDoor we Friedrichshafen.

 
 
 
 
 
 
 
2015-06-19   BIZNES
 

Kolejni partnerzy Akademickich Mistrzostw Europy we Wspinaczce Sportowej

Do grona partnerów imprezy dołączyły niedawno nowe marki. Są to odzieżowa firma Heartbeat oraz Craftic Climbing specjalizująca się w produkcji woreczków na magnezję. 

 
 
 
2015-06-18   BIZNES
 

Regatta - testowane w najcięższych warunkach

Aby stworzyć profesjonalną kolekcję ubrań outdoorowych nie wystarczy zaprojektować czegoś co dobrze się prezentuje. Oczywiście, jest to ważne, w końcu każdy z nas lubi nieźle wyglądać:-). 

 
 
 
2015-06-16   BIZNES
 

Konkurs Teva #OriginalSummer

Przeżywaj chwile najlepiej, jak możesz, rób zdjęcia i dziel się nimi, a każdego tygodnia szukaj siebie wśród zwycięzców na originalsummer.teva-eu.com.

 
 
 
2015-06-08   BIZNES
 

Teva - wygodne sandały w 8a.pl

Teva to jeden z najpopularniejszych producentów obuwia, słynący w szczególności z projektowania sandałów, klapek oraz niskiego obuwia turystycznego.

 
 
 
2015-06-02   BIZNES
 

Patagonia: napraw zamiast wyrzucić

Aby zachęcić klientów firmy Patagonia, produkującej odzież dla entuzjastów outdooru, do naprawy zepsutych rzeczy, w trasę po Stanach Zjednoczonych wyruszył bus oferujący bezpłatną naprawę uszkodzonych zamków, zatrzasków, gumek, stoperów i przyszywanie guzików.

 
 
 
2015-05-19   BIZNES
 

Buty Aku z nowym Vibram Megagrip

Od ponad 30 lat firma AKU, producent obuwia outdoorowego, dostarcza produkty najwyższej jakości, spełniające wymogi nie tylko współczesnego rynku, ale przede wszystkim konsumentów.

 
 
 
2015-05-15   BIZNES
 

Kolekcja Marmot w Polar Sporcie

Najnowsza kolekcja Marmot na wiosnę i lato 2015 dostępna jest już w sklepie Polar Sport.

 
 
 
2015-05-15   BIZNES
 

Nowa seria termosów GSI Outdoors

W projektowaniu termosów GSI Outdoors Glacier Stainless Vacuum Bottle firma skupiła się przede wszystkim na wydajności, praktyczności i poręczności. W efekcie finalny produkt na nowo definiuje pojęcie termosu. Stworzyliśmy najlepszy termos próżniowy na świecie! - przekonuje GSI.

 
 
 
2015-05-15   BIZNES
 

Nowe namioty Rockland w sprzedaży

W tym sezonie Rockland wprowadza do sprzedaży nowe serie namiotów: Trails i Hiker, które uczynią wyjazdy łatwymi i pełnymi wrażeń. Cechuje te produkty funkcjonalność oraz przemyślana konstrukcja.

 
 
 
2015-04-27   BIZNES
 

Paleta barw w odzieży Marmota

Od alpinizmu, po wędrówki po szlakach oraz użytkowanie na co dzień – każdy z kolorów w palecie barw marki Marmot oddaje istotę kategorii produktowej oraz daje możliwość wyrażenia indywidualnego stylu.

 
 
 
2015-04-17   BIZNES
 

Mile for mile - przez Patagonię

Patagonia Park, w regionie Aisén w Chile, jest już otwarty dla publiczności. Z północy zamykają go ośnieżone szczyty, następnie ciągnie się wzdłuż rzeki Baker aż do suchych terenów na pograniczu Argentyny.

 
 
 
2015-04-17   BIZNES
 

Nowe skarpety Smartwool - dla ultrasów

Smartwool Run Light Elite to najbardziej zaawansowane skarpety w kolekcji Smartwool, które – poprzedzone latami testów i prototypów – w końcu prezentują się w swojej ostatecznej wersji.

 
 
 
 
 
2015-04-09   BIZNES
 

Kurtki i bluzy - nowości Marmot 2015

Miesiące wiosenne to tradycyjnie czas, kiedy do sprzedaży wprowadzane są nowości produktowe poszczególnych marek. Nie inaczej jest w przypadku marki Marmot.

 
 
 
2015-04-08   BIZNES
 

Sandały Teva dostępne już w sklepie e-Moko

Nowa kolekcja sandałów marki Teva dostępna jest już w sklepie e-Moko.

 
 
 
2015-03-27   BIZNES
 

Letnia kolekcja DIRECTALPINE 2015 już dostępna!

Dopiero pożegnaliśmy się z zimą tymczasem do sklepów już trafia najnowsza kolekcja marki DIRECTALPINE  – Lato 2015. Najlepszy dowód, że idzie wiosna!

 
 
 
 
...
9
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com