facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-04-26
 

Dare2b - nowy sponsor Ligi Biegów Górskich

Dzięki nowemu sponsorowi - marce Dare2b - łączna suma nagród w Lidze Biegów Górskich Dare2b 2016 wyniesie 46 tysięcy złotych w gotówce i voucherach.

Liga Biegów Górskich to doskonale znana biegaczom klasyfikacja. Funkcjonuje od 2009 roku. W tym roku zyskała nowego sponsora tytularnego - markę Dare2b.

 Jest o co walczyć, bo dzięki nowemu sponsorowi Liga zyskała dużo wyższe nagrody i dla większej ilości biegaczy. Nagradzanych będzie aż 50 pierwszych zawodników open wśród mężczyzn i kobiet, a do tego pierwsze trójki w kategoriach wiekowych i w stylach. Łącznie suma nagród wyniesie 46 tysięcy złotych w gotówce i voucherach na zakup odzieży marki Dare2b i Regatta!

 

Dare2b to brytyjska marka, której początki sięgają 2000 roku. Charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży: dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane jednak w przystępnych cenach. Odzież dla każdego, dostępna w bardzo szerokiej rozmiarówce.
Produkty Dare2b powstają przy ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu. Marka Dare2b obecna jest w ponad 60 krajach na świecie. Wraz z markami Regatta Professional, Regatta, Craghoppers i Hawkshead wchodzi w skład Regatta Great Outdoor. Siedziba firmy mieści się w Trafford Park (Manchester).

 

Liga Biegów Górskich to ponad 120 imprez do wyboru. Każdy musi wybrać swój ulubiony dystans, miejsce i rodzaj imprezy, a potem tylko szukać swojego nazwiska w cotygodniowych podsumowaniach Ligi Biegów Górskich Dare2b.

 

Regulamin Ligi na: www.biegigorskie.pl

Strona sponsora: www.sklep-dare2b.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com