facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-11-26
 

Konkurs Szmata za szmatę - IV edycja

Zapraszamy do udziału w konkursie sklepu MOKO i marki Marmot - Szmata za szmatę. Finał w sobotę, 5 grudnia, podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

Sklep MOKO zaprasza ekstremalnych wpinaczy oraz wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił.

REGULAMIN KONKURSU SZMATA ZA SZMATĘ

1. Organizatorem konkursu jest sklep górski MOKO.
2. Eliminacje do konkursu właściwego trwają od 23 listopada do 4 grudnia.
3. Uczestnikiem eliminacji może być każdy, kto w tym okresie przyjdzie do sklepu MOKO przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie.
4. Konkurs polega na podciągnięciu się maksymalną ilość razy na jednej ręce, na drążku/uchwycie w sklepie.
5. Każdy uczestnik ma dowolną ilość prób, liczy się najlepszy wynik w okresie trwania konkursu.
6. Podciągnięcie musi być pełne, ze zwisu, nie „oszukiwane”, wykonane w obecności pracownika sklepu MOKO, występującego w roli sędziego.
7. Jeżeli uczestnik podciągnie się przynajmniej raz, należy zanotować każde kolejne podciągnięcie, nawet jeżeli będzie niepełne (np. 1/3, 1/2, 3/4 podciągnięcia), lub lekko oszukane w celu rozstrzygnięcia konkursu w przypadku takiej samej ilości podciągnięć pełnych.
8. Decyzja sędziego jest niepodważalna, nie przewiduje się odwołań.
9. Każdy uczestnik eliminacji do konkursu, który podciągnie się przynajmniej raz otrzymuje jednorazowy rabat na zakupy w wysokości 20% na produkty firmy Marmot w naszym sklepie.
10. Aktualny najlepszy wynik będzie opublikowany na stronie sklepu: www.e-moko.pl oraz na profilu na facebooku: https://pl-pl.facebook.com/mokosklep
11. Każdy biorący udział w konkursie wyraża zgodę na nagrywanie jego próby i możliwość publikacji nagrania w Internecie oraz publikację (imię i nazwisko) i przetwarzanie (imię i nazwisko, adres zamieszkania) jego danych osobowych.
12. Finał konkursu odbędzie się 05.12.2015 podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego (KFG).
13. Do finału zostaną zakwalifikowani zawodnicy z trzema najlepszymi wynikami z eliminacji przeprowadzonych w sklepie górskim Moko oraz dwóch zawodników z dodatkowej serii kwalifikacyjnej przeprowadzonej w trakcie trwania Krakowskiego Festiwalu Górskiego w dniu 05.12.2015 w godzinach 12:00-19:00.
14. Nagrodzonych zostanie trzech z pięciu finalistów z najlepszymi wynikami uzyskanymi podczas próby ostatecznej przeprowadzonej 05.12.2015 w godzinach 19:30-20:00.
15. Nagrody:
• Pierwsza nagroda - 1500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO oraz odpowiednia wartościowo kwota podatku od wygranej w konkursie tj. 167 złotych.
• Druga nagroda - 1000 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO oraz odpowiednia wartościowo kwota podatku od wygranej w konkursie tj. 112 złotych.
• Trzecia nagroda - 500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.
• Na pozostałych uczestników też czekają nagrody. Każdy, kto podciągnie się przynajmniej raz na jednej ręce  bądź 25 razy na dwóch rękach, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 30% na produkty firmy Marmot w sklepie górskim MOKO.


Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com