facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-03-09
 

COLUMBIA SPORTSWEAR OGŁASZA PRZEKSZTAŁCENIE MARKI MONTRAIL W SUBMARKĘ FIRMY COLUMBIA

Decyzja odnosi się do zaangażowania firmy Columbia Sportswear w kategorię trail running


Portlang, Ore. – Firma Columbia Sportswear (NASDAQ: COLM) ogłosiła dzisiaj przekształcenie Montrail, marki obuwia do biegania w terenie,  w submarkę  swojej flagowej marki Columbia. Ten krok sygnalizuje zwiększenie zaangażowania firmy w rozwój kolekcji obuwia i akcesoriów do biegania trailowego. 

 

Od wiosny 2017, odzież, obuwie oraz akcesoria do biegania trailowego firmy Columbia będą oferowane pod marką Columbia Montrail, na tej samej zasadzie, na której  Columbia PFG,  druga submarka firmy sygnuje produkty wędkarskie z  kolekcji Performance Fishing Gear. Nowa linia Columbii będzie oferowała asortyment od „stóp do głów”, czyli obuwie, odzież oraz akcesoria specjalnie zaprojektowane do biegania trailowego.

 

„Naszą misją w Columbia Sportswear Company jest łączenie aktywnych ludzi z ich pasjami,” powiedział Tim Boyle, Prezes firmy Columbia. „Połączenie innowacyjnych rozwiązań            z wiedzą na temat tworzenia produktów oraz zasobów marketingu i sprzedaży z dziedzictwem i reputacją marki Montrail w bieganiu trailowym pozwoli nam spełnić oczekiwania biegaczy.”

 

Zwiększone zainteresowanie firmy Columbia  tą kategorią jest wynikiem wieloletniego partnerstwa z UTMB, jednym z najbardziej prestiżowych  wydarzeń w bieganiu trailowym   na świecie.

 

„Bieganie trailowe naturalnie wpisuje się w strategię Columbii oraz znacząco zwiększa możliwości rozwoju firmy,” powiedział Joe Boyle, Starszy Wiceprezes Columbia                 ds. Produktu  Projektowania.

 

„Biegacze trailowi  używają swój sprzęt w najtrudniejszych z możliwych warunków. Cieszymy się, że będziemy mogli  zaoferować tej grupie  innowacyjne  produkty, które pomogą im  wykorzystać do maksimum swoje możliwości.”

 

Istniejące produkty marki Montrail będą dostępne w Europie w wyselekcjonowanych sklepach specjalistycznych dla biegaczy trailowych do końca 2016 roku, oraz na stronie http://www.montrail.com

 

Nowa kolekcja odzieży, obuwia i akcesoriów  Columbia Montrail będzie dostępna  Wiosną 2017 roku. Szczegóły zostaną  udostępnione w drugiej połowie 2016 roku. 

 

 

 

 

O Columbia Sportswear Company

 

Firma Columbia Sportswear  stworzyła portfolio marek, łączącą ludzi z ich pasjami, czyniące ją globalnym liderem rynku lifestyle`owej odzieży, obuwia, akcesoriów i sprzętu. Założona w 1938 r. w Portland, w stanie Oregon, Columbia Sportswear sprzedaje produkty   w ponad 100 krajach na całym świecie. Columbia Sportswear, oprócz marki Columbia(R),  jest również właścicielem marek Mountain Hardwear(R), Sorel®, prAna® oraz OutDry®. Więcej informacji na stronach internetowych: http://www.columbia.com, http://www.mountainhardwear.com, http://www.sorel.com, http://www.prana.com, oraz http://www.outdry.com 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com