facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-07-05
 

Atak na K2 - odcinek pierwszy dostępny za darmo na storytel.pl 

Projekt zdobycia szczytu K2 i przede wszystkim późniejszy zjazd na nartach to z pewnością jedno z największych obecnie wyzwań w górach wysokich. Andrzej Bargiel właśnie zrezygnował z  aklimatyzacji na pobliskim ośmiotysięczniku Gasherbrum II i już przenosi się na zbocza K2 by podjąć walkę o szczyt.


Redakcja Magazynu GÓRY oczywiście śledzić będzie postępy polskiej wyprawy i na bieżąco informować was w newsach na GORYonline.com. Jednak dzięki aplikacji storytel.pl będziemy mogli jeszcze lepiej poczuć klimat wspinaczki na ośmiotysięczniki, dzięki powstającej właśnie serii odcinków dokumentujących działania Sunt Leones K2 Ski Challenge. Dostępny już, pilotażowy odcinek pierwszy wprowadza nas w specyfikę wspinaczki na K2, planowania zjazdu oraz opowiada o zakończonej wycofem pierwszej wyprawie z 2017 roku. Wszystko to okraszone prawdziwymi odgłosami wspinaczki, komunikatami z krótkofalówek oraz dźwiękami z bazy. Profesjonalna realizacja gwarantuje, że na kilkadziesiąt minut przeniesiemy się tysiące kilometrów od domu, aby bez reszty dać się pochłonąć „Atakowi na K2”!


 

 

Logując się na stronie www.atak2.storytel.pl otrzymujemy aż 30 dni darmowego dostępu do relacji z K2 oraz do tysięcy innych audiobooków.

 

 

 

 

Wyprawę wspierają: SalomonBank Pekao S.A.Sobiesław Zasada AutomotiveStorytel.plEnel-Sport, Pajak, Red Bull.


Literatura górska o K2 - książki gór

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-04-18
GÓRY
 

Dream Line 2024 – Anna Tybor wyrusza w Himalaje

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-25
GÓRY
 

Ferraty w Dolomitach – przegląd subiektywny

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-04
GÓRY
 

Tomek Mackiewicz. Pięć zim pod Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-12
GÓRY
 

VI Memoriał Olka Ostrowskiego

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com