facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-04-29
 

W najbliższym wydaniu GÓR(249): Temat numeru: Mont Blanc

DROGA PAPIESKA, KRÓLEWSKA I TRZY SZCZYTY

Czas szybko płynie i już za moment czeka nas najpiękniejszy miesiąc w roku, maj. A wraz z nim nowy magazyn GÓRY, który będzie miał nie jeden, a dwa tematy numeru: zapowiadany Masyw Mont Blanc oraz… Z tego na razie zróbmy niespodziankę, którą zdradzimy Wam w przyszłym tygodniu. Warto śledzić wiadomości, bo temat ten jest naprawdę konkretny (celowo pomińmy modne słowo „gruby” ;).

Wróćmy jednak do królującego nam miłościwie na starym kontynencie Mont Blanca. Nie bądźmy małostkowi, nie wypominajmy mu, że z tym „królowaniem” nie do końca jest jasna sprawa… Ale nie czepiajmy się cyfry! Ważniejsze, że Mont Blanc jest autentycznym władcą naszych umysłów. Ponad 20 000 osób na szczycie, w ciągu roku! Znajdźcie mi drugą górę, którą tak autentycznie uwielbiają tłumy. Nie bez powodu. Mimo, że odrobinę zadeptany, Mont Blanc jest jednak władcą wielkim, więc pozostawia sporo wolnego miejsca dla poszukiwaczy prawdziwego majestatu gór. W najbliższym wydaniu GÓR będziecie mieli możliwość przeczytania fascynującej historii związanej z okresem pierwszych zdobywców, jak i z czasami bardziej „nowożytnego” alpinizmu. Zaprosimy was w podróż dookoła masywu, słynnym szlakiem Trail du Mont Blanc, wyprawę na szczyt trzema „normalnymi” drogami, opisy imponujących wyczynów biegowych związanych z Białą Górą lub wywiad z ratowniczką z Chamonix, prawdopodobnie najbardziej zapracowaną osobą na świecie, służącą w tego typu służbach górskich.

Ciekawe? A to i tak nie wszystko! Do zobaczenia w maju.

 

 

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym numerze magazynu GÓRY 2/2016 (249)Miło nam też poinformować, że w odpowiedzi na liczne sugestie Czytelników zmieniliśmy system kolportażu GÓR. Magazyn nasz, dostępny w każdym z 228 salonów prasowych sieci Empik w Polsce, ma zagwarantowaną stałą obecność na półkach, co oznacza, że po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy jego stan będzie uzupełniony. Zapewni to możliwość zakupu magazynu GÓRY w dowolnym momencie jego dwumiesięcznego okresu sprzedaży. Poza salonami sieci Empik GÓRY dostępne są również w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay, Ruch i Kolporter.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-03
Tylko w GÓRACH
 

Pracownia Rembrandta, czyli nowe życie starych butów

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-27
Tylko w GÓRACH
 

Gilberto Merlante – Monte Viso

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-26
Tylko w GÓRACH
 

Tatry są najważniejsze – wspomnienie o Władysławie Cywińskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-23
Tylko w GÓRACH
 

Tako rzecze Profesor, tako rzecze Zwierz

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-20
Tylko w GÓRACH
 

Pola Kryża - Via ferraty żelazna przygoda

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com