facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-04-28
 

Speleo Salomon Racing Team w kwietniu

Podczas wzorowo zorganizowanej pierwszej edycji Adventure Racing Cup - zawodów Wertepy rozegranych w okolicach podpoznańskich Skoków - aż 3 nasze ekipy stanęły na najwyższym podium...


W ostatnich tygodniach Zespół Speleo Salomon nie próżnował. Podczas wzorowo zorganizowanej pierwszej edycji Adventure Racing Cup - zawodów Wertepy rozegranych w okolicach podpoznańskich Skoków - aż 3 nasze ekipy stanęły na najwyższym podium: Agnieszka Zych i Piotr Hercog (Speleo Salomon Thule) wygrali w kategorii Profi MIX, a Darek Bonarski i Piotr Kosmala (Speleo Salomon Isostar) oraz Piotr Dymus i Artur Kurek (Speleo Salomon Sunnto) dotarli razem na pierwszym miejscu na metę w kategorii Profi MEN. Kasia Zając zwyciężyła wśród kobiet w biegu Salomon Trail Running rozgrywanym w ramach cyklu ARCup. Gratulacje!

Tydzień później pojechaliśmy do Chorwacji, aby wziąć udział w zawodach KI-Challenge. Oczekiwaliśmy pięknego słońca i "przyjemnych" zawodów, jednak w pamięci pozostanie nam niezwykle wymagający etap coasteeringu oraz grad i przenikliwe zimno podczas nocnego etapu rowerowego w górach. Zespół Speleo Salomon Suunto w składzie Darek Bonarski i Piotr Hercog, po zaciętej walce z lokalnymi gwiazdami, zwyciężył w zawodach! Kasia Zając i Piotr Kosmala odważnie stawiali czoło męskim zespołom zajmując ostatecznie szóstą pozycję w tej kategorii.

Pozostali zawodnicy Teamu nie pozostawali dłużni: Aga Zych najpierw 13 kwietnia wygrała pierwszą edycje Mazovia Maraton w Otwocku (76 km), a tydzień później w Murowanej Goślinie w cyklu Powerade MTB Maraton (101km) także weszła na najwyższe podium wśród kobiet. W ostatni weekend Piotr Dymus został wice-mistrzem Mazowsza w rowerowej jeździe na orientację na dystansach średnim i klasycznym.

Dzięki nowym zegarkom Suunto będziemy jeszcze bardziej precyzyjnie nawigować podczas zawodów. Serdecznie dziękujemy Sponsorowi za wsparcie.

2008-04-28

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-22
GÓRY
 

28 marzeń – niepełnosprawni w drodze na zachód

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-06
GÓRY
 

Madera - trekkingowy raj?

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-04-26
GÓRY
 

Z południa na północ Korsyki – częśc 2

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-04-24
GÓRY
 

Ewoucja w zimowym sprzęcie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-04-18
GÓRY
 

Dream Line 2024 – Anna Tybor wyrusza w Himalaje

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com