facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-03-03
 

Nowy cykliczny program o podróżach i wyzwaniach w Trójce

W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.
 


W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny (co wtorek, godzina popołudniu) program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.

Będzie to program, w którym różni śmiałkowie bądą mogli nagłośnić swoje projekty (wyprawy/ekspedycje/backpacking/sport wyczynowy/wyzwania/survival/muzyka świata itp. ).

Wszystkich, którzy szykują się do wyjazdu, jak również tych, których wyprawy już trwają albo właśnie się skończyły Tomek Michniewicz, prowadzący programu, gorąco zachęca do ujawnienia się.

*Tomek Michniewicz – prywatnie backpacker, zawodowo producent i dziennikarz Trójki. Wcześniej prowadził programy w Polskim Radiu BIS i publikował m.in. w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Playboyu” i „Podróżach”. Specjalizuje się w tanich egzotycznych podróżach z plecakiem i dużą dozą adrenaliny. Autor pierwszego programu o backpackingu, "Dziko i Tanio" w Radiu Bis. Producent dwóch edycji "Trójka Przekracza Granice" i reporter w drugiej z nich (Tajlandia - Kambodża - Nepal - Hong Kong).Kontakt:
tomasz.michniewicz@polskieradio.pl

2008-03-03

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-14
GÓRY
 

Poszukiwania

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-09
GÓRY
 

Tam, gdzie nie zaglądają kruki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-07
GÓRY
 

HIS – czeska alternatywa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2023-02-23
GÓRY
 

Wipptal na poprawę humoru

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com