facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-03-03
 

Nowy cykliczny program o podróżach i wyzwaniach w Trójce

W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.
 


W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny (co wtorek, godzina popołudniu) program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.

Będzie to program, w którym różni śmiałkowie bądą mogli nagłośnić swoje projekty (wyprawy/ekspedycje/backpacking/sport wyczynowy/wyzwania/survival/muzyka świata itp. ).

Wszystkich, którzy szykują się do wyjazdu, jak również tych, których wyprawy już trwają albo właśnie się skończyły Tomek Michniewicz, prowadzący programu, gorąco zachęca do ujawnienia się.

*Tomek Michniewicz – prywatnie backpacker, zawodowo producent i dziennikarz Trójki. Wcześniej prowadził programy w Polskim Radiu BIS i publikował m.in. w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Playboyu” i „Podróżach”. Specjalizuje się w tanich egzotycznych podróżach z plecakiem i dużą dozą adrenaliny. Autor pierwszego programu o backpackingu, "Dziko i Tanio" w Radiu Bis. Producent dwóch edycji "Trójka Przekracza Granice" i reporter w drugiej z nich (Tajlandia - Kambodża - Nepal - Hong Kong).Kontakt:
tomasz.michniewicz@polskieradio.pl

2008-03-03

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Maciek Szopa
 
2018-05-24
GÓRY
 

Rekordowy sezon na Mount Everest

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-05-22
GÓRY
 

Miłka Raulin zdobyła Mt Everest 8848 m n.p.m.

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-22
GÓRY
 

Zmiana pokoleniowa w Programie Polski Himalaizm Zimowy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-22
GÓRY
 

Waldemar Kowalewski wycofał się z Dhaulaghiri

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-05-22
GÓRY
 

Sukces Polish Everest Expedition 2018

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com