facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-03-03
 

Nowy cykliczny program o podróżach i wyzwaniach w Trójce

W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.
 


W przyszłym tygodniu ruszy nowy cykliczny (co wtorek, godzina popołudniu) program w Trójce, poświęcony w całości podróżom, wyzwaniom, pokonywaniu granic i wszystkiemu co wokół tego.

Będzie to program, w którym różni śmiałkowie bądą mogli nagłośnić swoje projekty (wyprawy/ekspedycje/backpacking/sport wyczynowy/wyzwania/survival/muzyka świata itp. ).

Wszystkich, którzy szykują się do wyjazdu, jak również tych, których wyprawy już trwają albo właśnie się skończyły Tomek Michniewicz, prowadzący programu, gorąco zachęca do ujawnienia się.

*Tomek Michniewicz – prywatnie backpacker, zawodowo producent i dziennikarz Trójki. Wcześniej prowadził programy w Polskim Radiu BIS i publikował m.in. w „Polityce”, „Rzeczpospolitej”, „Playboyu” i „Podróżach”. Specjalizuje się w tanich egzotycznych podróżach z plecakiem i dużą dozą adrenaliny. Autor pierwszego programu o backpackingu, "Dziko i Tanio" w Radiu Bis. Producent dwóch edycji "Trójka Przekracza Granice" i reporter w drugiej z nich (Tajlandia - Kambodża - Nepal - Hong Kong).Kontakt:
tomasz.michniewicz@polskieradio.pl

2008-03-03

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-01-25
GÓRY
 

Andrzej Machnik – Dlaczego K2 nie dla Polaków?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-01-21
GÓRY
 

Odszedł Cesare Maestri

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-01-16
GÓRY
 

Gra o K2 zakończona!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-12-22
GÓRY
 

Obóz Grupy Młodzieżowej PZA w Morskim Oku

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com