facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-23
 

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Lato Sport 2007 zakończone

Zakończyły się Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Lato Sport 2007.


Największa impreza wystawiennicza tego lata, dotycząca branży sportowej i outdoorowej została zorganizowana przez Targi Kielce. 

Była to już szesnasta edycja tej wystawy. Tegoroczna edycja miała ponadto jeszcze jednego partnera - Wydawnictwo GÓRY. Targi LATO - SPORT wypełniły 3 pawilony o powierzchni około 14 tys. metrów kwadratowych.

Zakres branżowy wystawy był bardzo szeroki, począwszy od akcesoriów wykorzystywanych w grach zespołowych, takich jak: koszykówka, piłka ręczna i nożna, hokej na trawie, siatkówka tradycyjna i plażowa, piłka wodna, poprzez sporty halowe, sporty outdoorowe, gry klubowe, ćwiczenia fittness, aż po sporty sukcesywnie dopiero pojawiające się w Polsce, jak futbol amerykański, baseball, rugby. Na wystawie została również zaprezentowana cała gama gadżetów przeznaczonych dla fanów.

Wystawa miała także nie mniej ważny wymiar - prozdrowotny, szczególnie istotny w czasach minimalizacji aktywnych form wypoczynku. Ideą targów LATO - SPORT była zatem także chęć promowania zdrowego, a przynajmniej zdrowszego trybu życia.Targi te były prawdziwą "kumulacją" wielu rozmaitych dyscyplin sportu, zarówno dla odważnych, jak i ostrożnych, możliwością zapoznania się z ofertą dotyczącą kolekcji przewidzianej dopiero na nadchodzący sezon. Właśnie w Kielcach spotkała się cała sportowa i turystyczna Polska na jednej imprezie targowej.

Więcej informacji: http://www.targikielce.pl/targi/sport_lato/

2007-08-23

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Bartek Pasiowiec
 
2019-09-23
GÓRY
 

Złote Czekany przyznane po raz drugi w Lądku-Zdroju!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-09-23
GÓRY
 

Polacy wycofują się spod Lhotse

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2019-09-12
GÓRY
 

#Lhotse2019: Udana aklimatyzacja na 6000 m

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
 
Piotr Michalski
 
2019-09-10
GÓRY
 

Pik Pobiedy – tragedia Kazachów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com