Proszę czekać...
facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-30
 

Marmot Summer Trip 2007 - relacjonuje Kinga Ociepka

Kolejne wieści od Kingi z jej wspinaczkowej podróży po Europie.


W Rodellar osiedliśmy na 2 tygodnie i znów nie odbyło się bez chorób. Tym razem ostre zatrucie pokarmowe wyjęło nam 2 dni z aktywnego życia.

Więcej czasu na tym wyjeździe poświęcam na wspinanie on-sightem i owocem moich prób bez znajomości są dwie 8a OS Les cadres regeneren i Argo.

Wspinanie RP po drogach powyżej 8a jest dla mnie w te wakacje nieco trudniejsze, gdyż pojechałam na nie bez żadnego przygotowania i po dwumiesięcznym reście. Na drogach do 8a braki treningowe udaje mi się nadrobić wytrzymałością, którą łatwo wyrobiłam przez wspinanie po długich drogach, ale z siłą jest trochę trudniej, niemniej jednak próbuję. Na pierwszy cel wybrałam Alter ego 8b na sektorze Grand Boveda. Choć z początku sądziłam, że na boulder w środku drogi będzie brakowało mi sił, a ciąg ruchów po kaloryferach będzie zbyt trudny, jednak droga padła w czwartej próbie i pomogła mi odzyskać część sił.Teraz wracamy do Tarnu, gdzie Antoine z powodu swojej kontuzji nie miał okazji się powspinać, a dla mnie prawie wszystko jest tam nowe.

2007-08-30

(kg)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
Piotr Michalski
 
 
Piotr Michalski
 
2017-11-13
GÓRY
 

Phungi – nowa droga rosyjska w Himalajach Nepalu

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-11-08
GÓRY
 

FJÄLLRÄVEN POLAR 2018 - Twoja podróż życia!

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
Maciek Szopa
 
2017-11-01
GÓRY
 

Akcja ratunkowa na Mt. Everest

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com