facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-30
 

Marcin "Yeti" Tomaszewski i projekt "4 żywioły"

Cztery żywioły to cztery wyprawy na cztery krawędzie świata. Inne zagrożenia, odmienny klimat. Cztery wielkie ściany i jeden człowiek.

Cztery żywioły to cztery wyprawy na cztery krawędzie świata. Każda z nich charakteryzuje się innymi zagrożeniami, odmiennym klimatem. Cel to pokonanie czterech wielkich ścian w możliwie jak najlepszym stylu. Większość z tych pionowych urwisk strzela w niebo ponad kilometrową, miotaną żywiołami przepaścią. To nie będzie proste. Aby już całkowicie utrudnić i skomplikować tak postawione zadanie, celowi temu będzie musiał sprostać tylko jeden człowiek – solista. Dla Marcina „Yetiego” Tomaszewskiego jest to wyzwanie życia po wielu latach odkurzone i ostatecznie wprowadzone do realizacji.

Pierwsza wyprawa rozpoczyna się już 1 lutego. Cel: Patagonia i Fitz Roy!

Zapraszamy do śledzenia projektu na stronie www.geronimo.civ.pl oraz na blogu Marcina "Yeti" w naszym serwisie, gdzie na bieżąco będzie zdawał relacje z wyjazdu.


Fot. arch. Marcin TomaszewskiSponsorzy i patroni medialni:

Hi Mountain - sponsor główny


Polski Związek AlpinizmuMarmot - producent sprzętu outdoorEPA - Energetyka wiatrowaGórski Magazyn Sportowy GÓRYwspinanie.pl - serwis wspinaczkowy


 

 

Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-11-14
GÓRY
 

Zmarł Paweł Zadarnowski, ratownik TOPR

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-10-30
GÓRY
 

David Lama zdobywa samotnie Luang Ri w Himalajach!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com