facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-06-03
 

III Spotkania z Filmem Górskim - jeszcze tylko miesiąc

Jeszcze tylko przez miesiąc nadsyłać można prace na konkursy towarzyszące III Spotkaniom z Filmem Górskim - filmowy i fotograficzny.


Jeszcze tylko przez miesiąc nadsyłać można prace na konkursy towarzyszące III Spotkaniom z Filmem Górskim - filmowy i fotograficzny. Termin upływa 30 czerwca. Warto się pospieszyć, bo w obydwu konkursach stawką jest Grand Prix wysokości 1 000 euro.

Konkurs filmowy towarzyszy Spotkaniom od samego początku, ale w tym roku prace po raz pierwszy oceniać będzie jury pod przewodnictwem słowackiego filmowca Pavla Barabasza, triumfatora konkursu filmowego odbywającego się w ramach II Spotkań z Filmem Górskim. Jurorzy przyznają Grand Prix, na którą złoży się statuetka autorstwa Marcina Rząsy i nagroda pieniężna wysokości 1 000 euro. Tradycyjnie wręczona zostanie również Nagroda
Publiczności i Nagroda Dyrektora TPN.

Z kolei Międzynarodowy Konkurs Fotografii Górskiej Przestrzeń życia organizowany jest po raz pierwszy. Jury pod przewodnictwem słowackiego fotografa Milana Kapusty oceniać będzie zdjęcia w czterech kategoriach: krajobraz, przyroda, wyczyn i reportaż. Oprócz Grand Prix (1 000 euro) przyznane zostaną Nagrody Główne w każdej z kategorii (po 500 euro).

Termin nadsyłania prac, zarówno filmów, jak i fotografii, upływa 30 czerwca. Regulaminy obu konkursów i formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie www.spotkania.zakopane.pl.

Biuro Organizacyjne
Spotkań z Filmem Górskim
biuro@spotkania.zakopane.pl
www.spotkania.zakopane.pl


2007-06-03

kg

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-01-19
GÓRY
 

K2 dla Polaków… zdaniem Hiszpanów

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-18
GÓRY
 

Piramida żywieniowa himalaisty

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2018-01-18
GÓRY
 

Wyprawa na K2 - Polacy poręczują do Obozu II

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-01-17
GÓRY
 

SUPERŚCIEK – klasycznie i zimowo

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com