facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-16
 

"Chiński maharadża" przedsprzedaż!

Informujemy, że książki dostępne w przedsprzedażowej puli rozeszły się błyskawicznie! W niecałe pięć godzin zamówiliście wszystkie ze 150 dostępnych, podpisanych egzemplarzy! Książki wyślemy do Was w piątek, po odebraniu z drukarni. Tych, którym nie udało się kupić „Chińskiego maharadży” informujemy, że po opuszczeniu drukarni w pierwszej kolejności pojawi się on w sklepie 8a.pl – szczegóły pojawią się jeszcze na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/chinskimaharadza - zachęcamy do lajkowania), a także na stronie sklepu 8a.pl

 


Długo wyczekiwana książka Wojtka Kurtyki niebawem pojawi się w sprzedaży. Wy jednak nie zwlekajcie – już dziś zamówcie „Chińskiego maharadżę” i otrzymajcie go jako pierwsi! Proponujemy Wam zakup książki z autografem autora bez kosztów wysyłki, które bierzemy na siebie! Taka okazja już się nie powtórzy!

 

Oferta jest aktualna od dziś do środy 20.11.2013 do godziny 24.00. Cena książki to 33 zł. 

UWAGA: jedna osoba może zamówić tylko JEDEN egzemplarz! Liczba książek w przedsprzedaży ograniczona!

 

 

zamawiam

 

 

 

 

„Chiński Maharadża” to pierwsza książka Wojtka Kurtyki, legendy polskiego i światowego alpinizmu, który wyznaczał nowe standardy w górach najwyższych. Jego osiągnięcia oraz specyficzna droga i filozofia życia sprawiają, że Wojtek wciąż inspiruje rzesze alpinistów i ludzi gór na całym świecie. Kurtyka publikował opowiadania, które wzbudzały entuzjazm środowiska, były tłumaczone na kilka języków i publikowane na całym świecie. Teraz pojawi się wreszcie wyczekiwana pozycja książkowa – wyjątkowy thriller wspinaczkowy a’la Quentin Tarantino okraszony intrygującymi, artystycznymi ilustracjami. Nie jest to typowa książka o tematyce alpinistycznej, ponieważ historia przygotowań do przejścia bez asekuracji drogi wspinaczkowej o nazwie „Chiński Maharadża” jest uwikłana w wątki indyjskie i w tajemniczy sposób spleciona z wieloma niezwykłymi postaciami i wydarzeniami. Autor sugestywnie opisuje stan wplątania się w rodzaj psychicznej matni pełnej dziwnych splotów okoliczności i wydarzeń. W książce znajdziemy sporo wątków humorystycznych, jak i natchnione opisy przyrody czy stanów mistycznych.

 

132 strony

twarda oprawa

intrygujące ilustracje

cena okładkowa: 33 zł
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Łukasz Ziółkowski
 
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-12
FOTO-VIDEO
 

Wojtek Kurtyka: 11 ścian

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-04-28
GÓRY
 

Piąta rocznica śmierci Erharda Loretana FILM

Komentuj 0
Goryonline
 
Goryonline
 
2015-09-30
GÓRY
 

Tako rzecze Profesor, tako rzecze Zwierz

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com