facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-12-02
 

Promocje i rabaty na książki oraz przewodniki na 13. KFG

Tradycyjny kiermasz podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego to idealna okazja, by uzupełnić swoje książkowe zaległości. Opócz dwóch premier mamy dla Was także inne atrakcje i super rabaty aż do -45%. Do każdej zakupionej książki "Chiński maharadża" Wojtka Kurtyki dodajemy unikalną, odręcznie podpisaną pocztówkę. Macie także szanse nabyć ostatnie egzemplarze, niedostępnego już w księgarniach, pierwszego tomu "100 porad GÓR", a także pakietu tom 1 + tom 2 w świetnej cenie 75 zł! Nie zapomnijcie też sprawdzić naszej oferty przewodników, które będzie można kupić już od 5 zł za sztukę!

1. Chiński maharadża Wojtka Kurtyki    PREZENT

Podobnie jak w ubiegłym roku na naszym stoisku sprzedawać będziemy książkę Wojtka Kurtyki w niższej cenie i z dodatkowym bonusem w postaci unikalnej, własnoręcznie podpisanej pocztówki. Jeśli jeszcze nie czytaliście „Maharadży”, najwyższa pora nadrobić zaległości! Egzemplarz z dodatkiem może też być świetnym prezentem mikołajkowym dla każdego wielbiciela dobrej literatury i górskich wyczynów Zwierza.

 

 


 

2. 100 porad GÓR w super cenie!    PROMOCJA

Festiwal to nie tylko okazja, by zakupić ostatnie egzemplarze niedostępnego już w sprzedaży pierwszego tomu 100 porad GÓR i uzupełnić biblioteczkę o tom drugi. To także szansa, by nabyć te poradniki w niespotykanej dotąd cenie. Przez trzy festiwalowe dni będziemy je bowiem sprzedawać w super cenie także w świątecznym pakiecie!

  

 

 3. Przewodniki wspinaczkowe     PROMOCJA 

Proponujemy wam zakup przewodników wspinaczkowych Pawła Haciskiego Jura 1, Jura 2  i Jura 3 z baaardzo kuszącym rabatem, a także Skałek Rzędkowickich w jeszcze lepszej cenie :-).

Takich promocji jeszcze nie było (i nie wiadomo, kiedy będzie), więc nie zastanawiajcie się zbyt długo! 

 

 

 
PS Szukajcie także innych naszych tytułów w festiwalowych cenach!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
Łukasz Ziółkowski
 
Jacek Trzemżalski
 
2015-12-10
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Nowości na Jurze ciąg dalszy. Ryczów - Cisownik

Komentuj 0
Jacek Trzemżalski
 
2015-10-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Wspinaczkowe Sprzątanie Jury – podsumowanie

Komentuj 0
Jacek Trzemżalski
 
2015-10-08
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Wspinaczkowe sprzątanie Jury

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com