facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Wielkie podpisywanie książek GÓRY BOOKS na KFG

Na stoisku GÓR, przy samym wejściu na kiermasz Krakowskiego Festiwalu Górskiego, będziecie mogli spotkać się z autorami i bohaterami wielu naszych książek. 


Wielkie podpisywanie zaczynamy już w sobotę 2 grudnia o godz. 14.30, kiedy po swoim wystąpieniu na głównej sali festiwalowej na naszym stoisku zagości Marcin „Yeti” Tomaszewski, aby podpisać swoją książkę #Yeti40. 

 

 

Tego samego dnia o godzinie 17:20, po prelekcji (sala nr 8) będącej jednocześnie premierą 1 tomu przewodnika „Polskie góry na nartach”, swoje ponadsześciusetstronicowe dzieło podpiszą jego autorzy Waldemar Czado i Wojtek Szatkowski. 

 

 

Niedziela na stoisku GÓR upłynie pod znakiem spotkań z wielkimi himalaistami. O godzinie 11.00 po swojej prelekcji na głównej sali festiwalowej książkę „Ryszard Pawłowski. 40 lat w górach” będzie podpisywał sam bohater. Przygotowaliśmy też specjalny dodatek w postaci pocztówki wydrukowanej z okazji 20-lecia zdobycia K2, o którym będzie opowiadał „Napał” na scenie. 

 

 

Z kolei o godzinie 13.30 na GÓR-skim stoisku zawita Krzysztof Wielicki, który podpisze książkę „Mój wybór”.  Z okazji zimowej wyprawy na K2 przygotowaliśmy specjalną zakładkę – podpisana przez Krzysztofa z pewnością będzie unikatową pamiątką z festiwalu lub dodatkiem do prezentu mikołajowego.  

 

Pamiętajcie też, że do zbierania autografów idealnie nadaje się wydany przez nas wybór cytatów „Potęga gór”. Są w niej portrety i piękne górskie sentencje zarówno wielkich alpinistów wymienionych powyżej – Tomaszewskiego, Pawłowskiego i Wielickiego, jednej z głównych zagranicznych gwiazd KFG – Petera Habelera, jak również innych znakomitych przedstawicieli górskiego środowiska: Maćka Ciesielkiego, Janusza Gołąba i Bogusława Kowalskiego. Wszyscy trzej z ostatnich wymienionych wystąpią na prelekcjach lub panelach KFG w niedzielę. 

 

Wreszcie na naszym stoisku możecie także nabyć odręcznie podpisaną przez autora „najbardziej intrygującą górską premierę roku”, czyli „Zapisanego w kręgach” Marka Raganowicza. Choć „Reganowi” nie udało się dojechać na KFG, podpisał dla Was partię książek, które z pewnością będą stanowić świetny prezent mikołajowy. 

 

Ryszard Pawłowski 40 lat w górach 

3 XII, godz. 11.00 

 

Marcin Tomaszewski #Yeti40 

2 XII, godz. 14.30 

 

Waldemar Czado, Wojtek Szatkowski, Polskie góry na nartach 

2 XII, godz. 17.20 

 

Krzysztof Wielicki, Mój wybór 

3 XII, godz. 13.30 

 

Zapraszamy serdecznie! 

 

 

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-04
Tylko w GÓRACH
 

Klasyki Jury

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-30
Tylko w GÓRACH
 

Historie zaklęte w nazwach dróg

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-28
Tylko w GÓRACH
 

Kraków magiczny… bo wspinaczkowy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-27
Tylko w GÓRACH
 

Zimowy Broad Peak – rozmowa z ekspertem

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-27
Tylko w GÓRACH
 

Jura bez kompleksów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com