facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Wielkie podpisywanie książek GÓRY BOOKS na KFG

Na stoisku GÓR, przy samym wejściu na kiermasz Krakowskiego Festiwalu Górskiego, będziecie mogli spotkać się z autorami i bohaterami wielu naszych książek. 


Wielkie podpisywanie zaczynamy już w sobotę 2 grudnia o godz. 14.30, kiedy po swoim wystąpieniu na głównej sali festiwalowej na naszym stoisku zagości Marcin „Yeti” Tomaszewski, aby podpisać swoją książkę #Yeti40. 

 

 

Tego samego dnia o godzinie 17:20, po prelekcji (sala nr 8) będącej jednocześnie premierą 1 tomu przewodnika „Polskie góry na nartach”, swoje ponadsześciusetstronicowe dzieło podpiszą jego autorzy Waldemar Czado i Wojtek Szatkowski. 

 

 

Niedziela na stoisku GÓR upłynie pod znakiem spotkań z wielkimi himalaistami. O godzinie 11.00 po swojej prelekcji na głównej sali festiwalowej książkę „Ryszard Pawłowski. 40 lat w górach” będzie podpisywał sam bohater. Przygotowaliśmy też specjalny dodatek w postaci pocztówki wydrukowanej z okazji 20-lecia zdobycia K2, o którym będzie opowiadał „Napał” na scenie. 

 

 

Z kolei o godzinie 13.30 na GÓR-skim stoisku zawita Krzysztof Wielicki, który podpisze książkę „Mój wybór”.  Z okazji zimowej wyprawy na K2 przygotowaliśmy specjalną zakładkę – podpisana przez Krzysztofa z pewnością będzie unikatową pamiątką z festiwalu lub dodatkiem do prezentu mikołajowego.  

 

Pamiętajcie też, że do zbierania autografów idealnie nadaje się wydany przez nas wybór cytatów „Potęga gór”. Są w niej portrety i piękne górskie sentencje zarówno wielkich alpinistów wymienionych powyżej – Tomaszewskiego, Pawłowskiego i Wielickiego, jednej z głównych zagranicznych gwiazd KFG – Petera Habelera, jak również innych znakomitych przedstawicieli górskiego środowiska: Maćka Ciesielkiego, Janusza Gołąba i Bogusława Kowalskiego. Wszyscy trzej z ostatnich wymienionych wystąpią na prelekcjach lub panelach KFG w niedzielę. 

 

Wreszcie na naszym stoisku możecie także nabyć odręcznie podpisaną przez autora „najbardziej intrygującą górską premierę roku”, czyli „Zapisanego w kręgach” Marka Raganowicza. Choć „Reganowi” nie udało się dojechać na KFG, podpisał dla Was partię książek, które z pewnością będą stanowić świetny prezent mikołajowy. 

 

Ryszard Pawłowski 40 lat w górach 

3 XII, godz. 11.00 

 

Marcin Tomaszewski #Yeti40 

2 XII, godz. 14.30 

 

Waldemar Czado, Wojtek Szatkowski, Polskie góry na nartach 

2 XII, godz. 17.20 

 

Krzysztof Wielicki, Mój wybór 

3 XII, godz. 13.30 

 

Zapraszamy serdecznie! 

 

 

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-16
Tylko w GÓRACH
 

Zwyciężyć znaczy… przeżyć

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-07
Tylko w GÓRACH
 

Cztery Granie Matterhornu i północno-wschodnia ściana Eigeru

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-02
Tylko w GÓRACH
 

Fascynujący Świat Górskiej Literatury

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-02
Tylko w GÓRACH
 

Marcin Bończa-Tomaszewski – Neurodieta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-30
Tylko w GÓRACH
 

Monika Witkowska - Trzy w jednym

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com