facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

W następnym numerze GÓR: Bikepacking, climbing & wyszynk, czyli multiprzygoda w Dolomitach

Gdy wjeżdżamy w uliczki Cortiny d’Ampezzo, tylko jednym okiem śledzimy sytuację na drodze, gdyż drugie jak zahipnotyzowane wpatruje się w pionowe ściany i poszarpane szczyty Dolomitów. 

Fot. Adam Klimek

 

Bez wątpienia już samo gapienie się na Dolomity wynagradza wszelkie trudy związane z wielogodzinną nocną podróżą samochodem. Szybkiemu skręcaniu rowerów towarzyszyło równie szybkie pakowanie się na kilkudniową górską jazdę, połączoną ze wspinaczką. Tak, byliśmy dobrze przygotowani na każdą rozrywkę, jaka mogła na nas czekać w tym bajkowym miejscu: mieliśmy szybkie rowery do ostrego zapierdzielania, uprzęże i lonże na via ferraty na pionowych ścianach, karty kredytowe do barowej i kulinarnej jazdy w schroniskach oraz kaski na głowach, dla życia szczęśliwego, amen. Co ciekawe, zawsze po macoszemu traktowane kaski teraz pedantycznie regulowaliśmy, jakby chcąc dowieść, iż rozwaga i odpowiedzialność były wpisane w nasz plan. Cholera – planu nie było! […]

 

 Panorama 360 (naciśnij zdjęcie); Fot. Adam Klimek

 

O połączeniu dwóch namiętności – bikepackingu i wspinania – i wynikającej z tego przygodzie dowiecie się już niebawem z wakacyjnego numeru GÓR (268).

 

…No dobrze, ale co to takiego bikepacking? To z kolei pytanie do fachowców, których spotkamy na Polish Outdoor Village podczas OutDoor by ISPO w Monachium.


Serdecznie zapraszamy do Polskiej Wioski podczas najbliższych targów OutDoor by ISPO, w której czekać będzie wiele atrakcji! Strefa będzie mieściła się w hali A4 w okolicy stoiska nr 210.
Każdego dnia od godz. 15:00 do 16:00 zapraszamy na Happy Hour do Polish Outdoor Village Bar. 


W niedzielę, poniedziałek oraz wtorek zapraszamy na warsztaty bikepackingowe i bikeraftingowe o godz. 16:00 prowadzone przez Adama Klimka BikeStudio.eu
W poniedziałek o godz. 12:00 zapraszamy wszystkich dziennikarzy na Press Meeting, podczas którego prezentowany będzie polski rynek outdoorowy oraz Polska jako interesująca destynacja podróżnicza.


W Polish Outdoor Village spotkamy się z: Polish Outdoor GroupSkarpety ComodoFjord NansenLESOVIKMilo of climbingPAJAK, STAMPOL-F.


Do zobaczenia już za kilka dni!

 

Fot. Adam Klimek

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-04-24
Tylko w GÓRACH
 

Na nartach z Manaslu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-20
Tylko w GÓRACH
 

Peru - podróż po części sentymentalna

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-19
Tylko w GÓRACH
 

Jak powstała lista 14 ośmiotysięczników?

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-12
Tylko w GÓRACH
 

Letnia migracja

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-06
Tylko w GÓRACH
 

Rodzinny trip w Hiszpanii

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com