facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

W najnowszych GÓRACH (262): Buty trekkingowe – poradnik

Żaden inny element górskiego ekwipunku nie jest tak istotny, a przy tym osobisty, jak buty. Wygodne służą nam latami i towarzyszą w wielu wyprawach, niewygodne masakrują stopy i zamieniają najpiękniejszą wyprawę w koszmar. Ulubione pary będziemy naprawiać, aby się nie rozpadły, a znienawidzone oddamy choćby za darmo… 

 

 

Co jednak zrobić, aby uniknąć wyprawowych koszmarów, a już zwłaszcza oddawania butów za darmo? Na pewno warto zapoznać się z poradami Rafała Króla, które znajdziecie w GÓRACH 262. Być może dla niektórych Czytelników informacje zawarte w artykule nie będą odkrywcze, inni mogą być zaskoczeni, że satysfakcja z butów trekkingowych zależy od tak wielu rzeczy… Tak czy owak przypomnienie sobie kilku podstawowych w tej materii kwestii na pewno nie zaszkodzi, a być może sprawi, że z większą przenikliwością spojrzycie na sklepowe półki.

 

 

 

W naszym poradniku znajdziecie odpowiedź na 17 istotnych pytań, wśród których z pewnością najpopularniejszymi są: „Z membraną czy bez?” lub „Skóra czy syntetyk?”. Zagadnień istotnych dla komfortu wędrowania jest znacznie więcej, dlatego zapraszamy do lektury najnowszego numeru GÓR.

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-07
Tylko w GÓRACH
 

Nie wiem co zdarzy się jutro – Denis Urubko

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-05
Tylko w GÓRACH
 

10 Naj…

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-02
Tylko w GÓRACH
 

Nauka pokory – Jacek Czyż wspomina pamiętne rysy off-width

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-29
Tylko w GÓRACH
 

Kacper Tekieli (1984–2023) – In Memoriam

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-22
Tylko w GÓRACH
 

Korona Krety

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com