facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

W najnowszych GÓRACH (262): Buty trekkingowe – poradnik

Żaden inny element górskiego ekwipunku nie jest tak istotny, a przy tym osobisty, jak buty. Wygodne służą nam latami i towarzyszą w wielu wyprawach, niewygodne masakrują stopy i zamieniają najpiękniejszą wyprawę w koszmar. Ulubione pary będziemy naprawiać, aby się nie rozpadły, a znienawidzone oddamy choćby za darmo… 

 

 

Co jednak zrobić, aby uniknąć wyprawowych koszmarów, a już zwłaszcza oddawania butów za darmo? Na pewno warto zapoznać się z poradami Rafała Króla, które znajdziecie w GÓRACH 262. Być może dla niektórych Czytelników informacje zawarte w artykule nie będą odkrywcze, inni mogą być zaskoczeni, że satysfakcja z butów trekkingowych zależy od tak wielu rzeczy… Tak czy owak przypomnienie sobie kilku podstawowych w tej materii kwestii na pewno nie zaszkodzi, a być może sprawi, że z większą przenikliwością spojrzycie na sklepowe półki.

 

 

 

W naszym poradniku znajdziecie odpowiedź na 17 istotnych pytań, wśród których z pewnością najpopularniejszymi są: „Z membraną czy bez?” lub „Skóra czy syntetyk?”. Zagadnień istotnych dla komfortu wędrowania jest znacznie więcej, dlatego zapraszamy do lektury najnowszego numeru GÓR.

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
 
Kinga Pachura
 
Goryonline
 
2021-05-31
Tylko w GÓRACH
 

„Annapurna na lekko” (2008)

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-04-29
Tylko w GÓRACH
 

SZLAKIEM GOPR: wycieczka na Luboń Wielki

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com