facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2022-07-13
 

Via Ferraty. Spacer na wysokości. Praktyczny poradnik dla każdego – przedsprzedaż

Pola Kryża i Darek Woźniczka z Akademii Wspinania climb2change (FB: @climb2change2 lub instagram: @climb2change) na co dzień uczą, jak z głową zdobywać górskie szczyty. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z uczestnikami kursów wspinaczkowych oraz turystyki górskiej.

Od kilku lat mają nowe hobby, a mianowicie przemierzają via ferraty. Przebyte wycieczki opisują w przewodnikach „Najpiękniejsze ferraty”.

W tym roku poszli o krok dalej i postanowili podzielić się swoją pasją i doświadczeniem z szerszą grupą odbiorców. Owocem ich pracy jest książka „VIA FERRATY. Spacer na wysokości. Praktyczny poradnik dla każdego".

"To pierwszy w Polsce (jeśli nie na świecie) poradnik o via ferratach i jesteśmy z niego naprawdę dumni! Znajdują się w nim zarówno informacje wprowadzające w świat gór, jak i via ferrat. Zebraliśmy w nim nasze górskie i wspinaczkowe doświadczenie, które wykorzystujemy podczas „spacerów na wysokości” oraz kursów wspinaczkowych i dzielimy się nim, aby każdy miał szansę na bezpieczny start na via ferratach. Zależało nam również na tym, aby uświadomić, że via ferraty mogą być bezpieczne pod warunkiem zachowania ostrożności, dobrego przygotowania i przestrzegania zasad." – mówią autorzy poradnika.

Poradnik jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Możesz przygotować się z nim do pokonywania via ferrat i nauczyć się zasad bezpiecznego pobytu w górach – nie tylko na via ferratach. Dowiesz się jaki sprzęt jest niezbędny do pokonywania via ferrat i jak go poprawnie używać. Jakie buty i ubrania będą Ci potrzebne. Ponadto nauczysz się, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, co zrobić w razie wypadku oraz jak poradzić sobie w sytuacjach awaryjnych. Na deser przeczytasz, jak robić lepsze zdjęcia na via ferratach i zobaczysz, co warto jeść podczas wymagających wędrówek.

 

 

Przygotuj się do via ferrat z #climb2change, a potem spełniaj swoje marzenia!

 

  • Przygotuj się do wypraw na via ferraty i poznaj szlaki na Twoim poziomie zaawansowania.
  • Naucz się zasad bezpiecznego pobytu w górach – nie tylko na via ferratach.
  • Dowiedz się, jaki sprzęt jest niezbędny do pokonywania via ferrat i jak go używać.
  • Sprawdź, jak się przygotować do górskich wycieczek, jakie buty i ubrania będą Ci potrzebne.
  • Naucz się dbać o bezpieczeństwo swoje i innych podczas każdej górskiej wyprawy.
  • Dowiedz się co zrobić w razie wypadku oraz jak poradzić sobie w sytuacjach awaryjnych.
  • Zobacz, co warto jeść w czasie wymagających wędrówek i wspinaczek.

 

Poradnik dostępny jest w przedsprzedaży w naszej księgarni internetowej Książki Gór pod linkiem > link. Dla zamówień złożonych do 25 lipca obowiązuje cena 70 zł. Do 100 pierwszych zamówień dołączamy firmową chustę wielofunkcyjną!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com