facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-08-09
 

TYDZIEŃ NAJLEPSZYCH OFERT nowości wydawnicze GÓRY Books

 

Wapień i granit. Setki rejonów, tysiące skał i pięknych dróg. Wszystko to znajdziecie w pachnących nowością pozycjach wydawnictwa GÓRY Books: przewodnikach wspinaczkowych JURA 2 i GÓRY SOKOLE wydanie 2.

Dwa długo oczekiwane przewodniki stanowią zaktualizowaną i imponującą bazę wiedzy, którą każdy wspinacz w Polsce powinien posiadać w swojej biblioteczce – łącznie to prawie 800 stron z opisami i schematami dróg. Warto też pamiętać, że JURA 2 – największy przewodnik wspinaczkowy wydany w Polsce – wraz z wcześniej opublikowaną JURĄ 3, obejmują obszar całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Ukazanie się nowych przewodników to doskonała okazja, aby odświeżyć zasoby swoich wspinaczkowych biblioteczek. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników i sympatyków  przygotowaliśmy TYDZIEŃ NAJLEPSZYCH OFERT.  W dniach od 9 do 16 sierpnia można zamówić w przedsprzedaży przewodnik GÓRY SOKOLE, z gwarancją najszybszej wysyłki. Kupić też można w promocyjnych pakietach pozostałe przewodniki, czyli JURA 2 i JURA 3 – wszystkie dostępne są w naszej internetowej księgarni ksiazkiGÓR.pl oraz w księgarni stacjonarnej, znajdującej się na ulicy Zbożowej 2 w Krakowie.JURA 3 (cena okładkowa 58 zł)  + nowość JURA 2 (cena okładkowa 74 zł) = teraz tylko 99 zł
Pakiet ten stanowi kompletną bazę wiedzy o drogach na terenie całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej

 

 


GÓRY SOKOLE - najbardziej wyczekiwany przewodnik wspinaczkowy w Polsce. Wyłącznie w tym tygodniu można zamówić taniej w przedsprzedaży – tylko 70 zł, z gwarancją najszybszej wysyłki.

 

W okresie promocji przewodnik Góry Sokole dostępny TYLKO w naszej księgarni – u nas kupisz TANIEJ i dostaniesz NAJSZYBCIEJ.

 


Nowości JURA 2 (cena okładkowa 75 zł) + SOKOLIKI  (cena okładkowa 74 zł) = teraz tylko 109 zł

 


Pakiet „Wapień i granit”, czyli cała Jura Krakowsko-Częstochowska oraz Sokoliki: JURA 3 (cena okładkowa 58 zł) + JURA 2 (cena okładkowa 75 zł)  + SOKOLIKI (cena okładkowa 74 zł) = teraz tylko 159 zł

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
#
Biere Sokoliki:) Wreszcie...

Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-06-30
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com