facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-07-10
 

Plecak OUT NIGHT 28+5 / Salomon

Jeśli szukacie plecaka na szybkie piesze wędrówki to mogę spokojnie polecić model Out Night Salomona. Do takiej aktywności potrzebny jest plecak lekki, ale równocześnie pojemny, wygodny i dopasowujący się do sylwetki. Do tego oczywiście trzeba gdzieś upchnąć butelkę z wodą, przypiąć kijki czy inne gadżety i akcesoria, które każdy z nas zabiera i bez których nie może się obejść w trasie.

Fot. Maciej Szopa

 

Out Night jest mega wygodny. Pas i uprząż z pianką EVA sprawia, że całość układa się przyjemnie na ramionach i plecach. Dla mnie jedynie zapinanie paska piersiowego jest nieco niewygodne, ale z pewnością przywyknę z czasem. Plecak jest też lekki (742 gramy) a jego prosta linia ładnie się prezentuje.

 

Świetnym rozwiązaniem jest też podwójny dostęp do głównej części plecaka. Od góry ładujemy nasze graty, ale w trasie możemy po nie sięgnąć, nie zdejmując plecaka, dzięki bocznej kieszeni zamykanej na zamek. Przednia kieszeń również posiada boczny zamek. Te proste rozwiązania bardzo ułatwiają nam korzystanie z plecaka bez potrzeby przystawania. Mamy tu też kilka innych przydatnych kieszeni jak przednią na bidon czy dwie kieszonki na pasie, zamykane na zamki. Wszystko, co będzie nam niezbędne w drodze, możemy spakować tak, by było tuż pod ręką. Kijki czy czekan przypniemy do specjalnie zaprojektowanych uchwytów. Kilka dodatkowych pętelek pozwala nam przymocować do plecaka, co tylko chcemy.

 

W plecak upakujemy do 30 litrów. Doczepiana pokrywa górna daje nam jeszcze 5 litrów objętości ekstra. I ma oczywiście dwie kieszenie na nasz sprzęt. A jeśli już o litrach mowa - do specjalnej kieszeni na ramieniu zmieścimy miękki bidon o pojemności  500 ml.

 

Waga: 742 gramy  Wymiary: 66 x 24 x 25 cm  System Motion z wentylowaną pianką EVA dla kobiet  Pojemność: 33 l  Cena: 499 zł

 

Testowała / Weronika Krztoń

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com