facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-06-15
 

Planujesz egzotyczny wyjazd? Zacznij od wędrówki palcem po mapie!

Trekking pod Mount Everest, eksploracja równikowej dżungli u stóp Kilimandżaro, czy spływ rwącymi rzekami w Patagonii?

 

Od kilkunastu lat dostarczamy Wam mapy najbardziej spektakularnych miejsc na Ziemi. Nasza przygoda rozpoczęła się opracowaniem mapy trekkingowej Himalajów Indyjskich – byliśmy pierwsi na świecie! Potem przyszedł czas na rejony bardziej znane – Himalaje Nepalu, Aconcaguę, Pireneje, Maderę, ale także i te, w których znów jesteśmy pionierami – Tybet, Kaukaz, Tien Szan, Drakensberg,…

 

terraQuest to zespół doświadczonych kartografów, trekkerów i podróżników. To właśnie oni, łącząc swoje pasje – poznawania świata – wspinając się, wędrując pieszo, rowerem, samochodem, tworzą mapy, sprawdzając je „na własnej skórze” w terenie.

 

Priorytetem jest dla nas Wasza wygoda. Od kilkunastu lat budujemy swoją wiarygodność, która została doceniona przyznaniem nam wielu nagród. Jesteśmy wielokrotnymi laureatami wyróżnień Magellana, Stowarzyszenia Kartografów oraz Międzynarodowego Konkursu Najlepsze Wydawnictwa o Górach.

 

Nasze mapy dostępne są w wersji drukowanej. Są one wykonane w systemie Comfort!Map firmy ExpressMap (P). Pokryte są laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze ich użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

 

Dodatkowo każdą naszą mapę można nabyć w wersji cyfrowej u naszych partnerów – AvenzaMap, LocusMap i ExpressMap. Są one specjalnie przygotowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com