facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-10-01
 

Patagonia Ultralight Hoody - w Himalajach

Sweterek puchowy Patagonia Ultralight Hoody testowany był przez Katarzynę Mazurkiewicz z Agencji Podróżniczej Terra Incognitana podczas indyjskich trekkingów na wysokościach od 3500 do 5000 m. n.p.m.

Kurtka o dopasowanym damskim kroju nie tylko dobrze leży, ale przede wszystkim sprawdza się jako pośrednia warstwa termiczna ocieplająca w chłodniejsze dni, zimne poranki i wieczory, a także jako docieplacz do śpiwora podczas wrześniowych zimnych himalajskich biwaków.

 Ubierana pod kurtkę wiatrochronną i przeciwdeszczową nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia i nie ogranicza ruchów. Tkanina, z której wykonany jest sweterek, jest przyjemna w dotyku. Kurtka jest łatwa do spakowania i zajmuje niewiele miejsca w plecaku oraz nie stanowi dodatkowego odczuwalnego obciążenia za sprawą swojej niskiej wagi (rozmiar L - 285 g).

 

Producent zadbał też o ciekawą, twarzową kolorystykę.

Sweterek noszony jako samodzielna warstwa podczas chłodnych dni posiada komfortowe boczne kieszenie, w których można ogrzać dłonie, a  także ciepły kaptur z możliwością dopasowania do obwodu głowy przy pomocy umieszczonego z tyłu kaptura ściągacza. W części piersiowej kurtki znajduje się zapinana na zamek wygodna kieszonka np. na telefon lub inne drobiazgi.

 

Dokończenie:

http://www.ceneria.pl/ekspert,11804,444,0,1,I,informacje.html

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com