facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Numer Zimowy nadal w sprzedaży! CO CIEKAWEGO W GÓRACH 252

Biorąc pod uwagę mizerię ostatnich sezonów, ta zima jawi się jako prawdziwy dar od losu. Jest dobrze, a będzie tylko lepiej… do marca, a może i kwietnia! Trzeba więc przygotować się na długi sezon skiturowy, wspinaczkowy czy freeride’owy – przeglądnięcie sprzętu i odpowiedni trening to nie wszystko, warto też poszukać inspiracji w Numerze Zimowym GÓR (252), który nadal dostępny jest w sprzedaży. Bo wszystko, co zima ma najlepszego do zaoferowania ciągle przed nami!

 

W Numerze Zimowym znajdziecie artykuły, które z pewnością zainteresują was bez względu na to, jaką aktywność górską preferujecie w zimniejszą część roku.

 

Freeride? Proszę bardzo – dwa ciekawe materiały z różnych stron świata: Śniegi Boliwii i King of Dolomites.

Polarne wyprawy na nartach? 500 kilometrów bieli pokonane przez Katarzynę Nizinkiewicz usatysfakcjonuje każdego amatora odludnych i mroźnych miejsc.

 

 

 

A może wspinanie w lodzie? Jasne, że jest! Piotr Kaleta przedstawia urokliwą miejscówkę w Dolomitach – Gadertal.

Oczywiście nie zabrakło skiturowych wyryp w Bieszczady i w Tatry oraz alpejskiej przygody w Tatrach, czyli zestawienia drugich dróg o typowo zimowym charakterze.

 

 

 

Warto przeglądnąć zestawienie kurtek puchowych – niezbędnego wyposażenia podczas zimowych wypraw – w którym znajdziecie opisy 11 modeli. Równie istotne jest zestawienie butów górskich na zimę –18 różnych modeli, przeznaczonych do szeroko rozumianej górskiej aktywności: od turystyki „beskidzkiej”, po wspinanie w wysokich górach.

 

 

 

Jest też coś dla biegaczy, którzy zimy nie traktują ulgowo – propozycje tras biegowych w polskich górach oraz opis specyficznego sprzętu, który Anna Figura zabrała ze sobą na Aconcague.

Dla tych, którzy mroźna pogodę wolą przeczekać w cieplejszych krajach przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych rejonów wspinaczkowych na zimę.

 

 

 

Pewnie się domyślacie, że to nie wszystko, co znajdziecie w Zimowym Numerze GÓR, warto więc samemu sprawdzić, co dla was przygotowaliśmy.

 

 

 

 

Przypominamy: Magazyn GÓRY znajdziecie zawsze w każdym z 228 salonów prasowych sieci Empik w całej Polsce oraz najlepszych salonach prasowych Inmedio, Ruch, Relay, Kolporter. Zgodnie z prośbami i oczekiwaniami naszych Czytelników, GÓRY dostępne są również w księgarni internetowej e-prasy publio.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-03
Tylko w GÓRACH
 

Pracownia Rembrandta, czyli nowe życie starych butów

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-27
Tylko w GÓRACH
 

Gilberto Merlante – Monte Viso

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-26
Tylko w GÓRACH
 

Tatry są najważniejsze – wspomnienie o Władysławie Cywińskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-23
Tylko w GÓRACH
 

Tako rzecze Profesor, tako rzecze Zwierz

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-20
Tylko w GÓRACH
 

Pola Kryża - Via ferraty żelazna przygoda

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com