facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Numer Zimowy, na pierwszy dzień sezonu! Kurtki puchowe – GÓRY 252

Przesilenie zimowe – jedni z tej okazji ostrzą raki i krawędzie nart, inni popadają w depresję spowodowaną ograniczonymi możliwościami ładowania się energią Heliosa. Dla nas to doskonała okazja żeby przypomnieć, że w sprzedaży jest Numer Zimowy GÓR (252), który stanowi doskonały sposób na powitanie zimy: pełnym entuzjazmu osobom, tym od raków i nart, być może dostarczy ciekawych inspiracji, pogrążonym w melancholii poprawi nastrój w długie wieczory. Początek zimowego sezonu jest też dobrym momentem, aby rozejrzeć się za cieplejszym okryciem, dlatego w Numerze Zimowym GÓR prezentujemy zestawienie kurtek puchowych, które stanowią istotny element naszego ekwipunku o tej porze roku.

W naszym zestawieniu znajdziecie opisy 11 modeli, które wybraliśmy do prezentacji chcąc pokazać różnorodne konstrukcje i rodzaje wypełnień: Black Diamond Cold Forge Hoody; Columbia Heatzone 1000 Turbo Down Hooded; Dare 2b Downcover Jacket; Fjällräven Pak Down Jacket; Marmot Ama Dablam; Millet Dual Heel Lift; Salewa Ortles Medium Dwn; Salomon S-Lab X Alp Down Hoodie; Simond  kurtka puchowa Light; The North Face Verto Prima Hoodie; Yeti Wave.

 

 

Każda z tych kurtek może stanowić satysfakcjonujący wybór, oferując wysoką jakość wykonania i użytego puchu, ciekawe rozwiązania konstrukcyjne lub odpowiednio dostosowana cenę do jakości. Wszystkie modele sprawdzą się w outdoorowych, górskich warunkach: specjalistyczne konstrukcje będą lepsze w określonych obszarach zastosowań, bardziej uniwersalne można nosić również na co dzień. Tradycyjnie postanowiliśmy wskazać kurtki, które zwróciły naszą uwagę ciekawymi rozwiązaniami lub jakością wykonania – tym razem nasze rekomendacje dostały modele hybrydowe.

 

 

Salomon S-Lab X Alp Down Hoodie i The North Face Verto Prima Hoodie posiadają hybrydowe konstrukcje, które najlepiej sprawdzają się podczas różnorodnej aktywności w górach – od skiturowych wycieczek po wspinanie lodowe. Oczywiście, oferują też mniejszy komfort termiczny, w porównaniu do tradycyjnych kurtek puchowych, podczas długich przerw w ruchu na sporym mrozie, na przykład na stanowiskach – jednak coś za coś. Obie kurtki są doskonale skrojone, posiadają wiele przemyślanych rozwiązań i uszyte zostały z wysokiej jakości materiałów. Są też niewielkie po spakowaniu i bardzo lekkie, co sprawia, że stanowią świetną opcję jako dodatkowa warstwa docieplająca na „wszelki wypadek”. Ceny obu kurtek są dosyć wysokie, dobrze jednak odzwierciedlają ich funkcjonalność.

 

 

Przypominamy: Magazyn GÓRY znajdziecie zawsze w każdym z 228 salonów prasowych sieci Empik w całej Polsce oraz najlepszych salonach prasowych Inmedio, Ruch, Relay, Kolporter. Zgodnie z prośbami i oczekiwaniami naszych Czytelników, GÓRY dostępne są również w księgarni internetowej e-prasy publio.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Redakcja
 
 
Kinga
 
2024-02-26
Tylko w GÓRACH
 

Wschodząca Gwiazda

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-07
Tylko w GÓRACH
 

Nie wiem co zdarzy się jutro – Denis Urubko

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-05
Tylko w GÓRACH
 

10 Naj…

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-02
Tylko w GÓRACH
 

Nauka pokory – Jacek Czyż wspomina pamiętne rysy off-width

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com