facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Nowy numer GÓR – ułatwienia w dystrybucji

Sytuacja, z którą mamy właśnie do czynienia, jest wyjątkowa. Z dnia na dzień następują zmiany wpływające na wiele aspektów naszego życia – wszystkie są związane z troską o zdrowie, jednak ich zakres trudny był do wyobrażenia jeszcze tydzień temu. Nawet ograniczając się do górskiej przestrzeni, która wydaje się względnie bezpieczna od epidemiologicznych zagrożeń, wydarzenia ostatnich dni zaskoczyły gwałtownością lawiny: zabroniony wstęp w Tatry, zamykane schroniska w innych pasmach gór, dyżury ratowników GOPR przeniesione ze schronisk w doliny… To tylko niektóre z nich.  

 

 

Wyjątkowa sytuacja nie ominęła też nas – do dystrybucji trafił właśnie najnowszy numer magazynu GÓRY. Rozesłany został do salonów prasowych w całej Polsce, jednak te w większości znajdują się w zamkniętych galeriach handlowych. Zdajemy sobie sprawę, że być może nowa porcja górskich informacji i przygód nie jest najważniejsza w obecnych warunkach, jednak dla sporej grupy osób może stanowić dobry sposób na oderwanie się, choćby na chwilę, od coraz bardziej surrealistycznej rzeczywistości. Nasi Prenumeratorzy dostaną GÓRY bez opóźnień (mamy taką nadzieję), wszystkich pozostałych Czytelników zachęcamy do nabywania wersji cyfrowej lub zamawiania egzemplarzy czasopisma w sprzedaży wysyłkowej – nie możemy jednak zagwarantować przesyłki za pomocą Poczty Polskiej i prawdopodobnie najskuteczniejsza będzie tylko usługa kuriera (ze względu na ograniczenia w funkcjonowaniu Poczty, będziemy w stanie wysyłać czasopisma co kilka dni). Szczegóły na stronie KSIĄŻKI GÓR, w zakładce Magazyn Góry > Prenumerata.

 

 

Mamy nadzieję, że obecne wydarzenia będą miały jak najmniejszy wpływ na nasze życie – przede wszystkim zdrowie, którego serdecznie wszystkim życzymy, ale też na codzienność – za którą oby nie przyszło nam zbyt długo tęsknić ;). Trzymajcie się ciepło i z dala od problemów.

 

O sytuacji z dostępnością najnowszego numeru GÓR będziemy informować na bieżąco.

 

18.03.2020 – ze względu na ograniczenia w funkcjonowaniu Poczty Polskiej, jesteśmy w stanie wysyłać czasopisma co kilka dni, skuteczniejsza jest więc usługa kuriera. 

 

Redakcja

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
Tylko w GÓRACH
 

Krzychu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-20
Tylko w GÓRACH
 

Album z Krzykaczem

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-16
Tylko w GÓRACH
 

Pierwsze wrażenie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-10
Tylko w GÓRACH
 

Wspinanie w Dolinie Yen Thinh – Wietnam

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-04-26
Tylko w GÓRACH
 

Baruntse – bogini zakrywa oblicze

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com