facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Nową serię butów biegowych Sense marki Salomon prezentuje Natalia Tomasiak

Za oknem prawdziwa wiosna, więc w normalnych okolicznościach sezon biegowy byłby w pełni. Niestety, obecnie zatrzymały go ograniczenia związane z pandemią. Mając nadzieję, że już wkrótce właściwe obuwie umili nam bieganie na łonie natury, w dzisiejszym materiale filmowym na GÓRY TV przedstawiamy nowe modele butów marki Salomon z serii Sense.

Fot. Piotr Drożdż

 

Sprawdzą się one w przestrzeni miejskiej i w terenie, a w zależności od wybranego modelu będą stanowić doskonały wybór zarówno dla początkujących biegaczy, jak i osób zaawansowanych, które startują na zawodach trailowych. 


Razem z Natalią Tomasiak, reprezentantką Salomon Suunto Team zaprezentujemy trzy recenzje:

- Salomon Sense Feel

- Salomon Sense Flow
- Salomon Sense Ride 3

 


Pierwszą propozycją marki Salomon jest but Sense Feel zaprojektowany na potrzeby lekkich treningów biegowych, spacerów, aktywności na świeżym powietrzu, a także dla osób, które przywiązują wagę zarówno do designu, jak i wygody używanego obuwia. But został wyposażony w przyczepną podeszwę Contagrip, zapewniającą stopie odpowiedni komfort.


Kolejny model Salomon Sense Flow przygotowano dla amatorów trenujących regularnie, nie tylko na drogach asfaltowych czy w parku, lecz również biegających po trudniejszym podłożu, jak ścieżki leśne czy szlaki górskie. Sense Flow idealnie sprawdzi się w takim terenie dzięki technologii Quicklace.

Najbardziej zaawansowanym modelem obuwia z serii Sense jest Salomon Sense Ride 3, który wyróżnia się szczególnie dzięki zastosowaniu technologii Optivibe –innowacyjnych pianek amortyzujących drgania i zapewniających zwiększoną dynamikę odbijania. Tego typu rozwiązania zastosowano mając na uwadze regularnie trenujących biegaczy, poważnie myślących o startach w zawodach trailowych. Salomon Sense Ride 3 cieszy się bardzo dobrą opinią jako but uniwersalny.


Fot. Piotr Drożdż

 

Zachęcamy do śledzenia Natalii Tomasiak na Facebooku i Instagramie

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-07
Tylko w GÓRACH
 

Nie wiem co zdarzy się jutro – Denis Urubko

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-05
Tylko w GÓRACH
 

10 Naj…

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-02
Tylko w GÓRACH
 

Nauka pokory – Jacek Czyż wspomina pamiętne rysy off-width

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-29
Tylko w GÓRACH
 

Kacper Tekieli (1984–2023) – In Memoriam

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-22
Tylko w GÓRACH
 

Korona Krety

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com