facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-09-02
 

Nowa odsłona goryonline.com!

Witajcie!

 

Jak zapewne zauważyliście, serwis goryonline.com ma nową szatę graficzną! Postanowiliśmy iść z duchem czasu i wprowadzić niezbędne zmiany, które – mocno w to wierzymy – sprawią, że nowa strona będzie dla Was bardziej przyjazna, a poruszanie się po niej i szukanie interesujących Was treści stanie się łatwiejsze.

 

Czy wraz ze zmianą szaty graficznej zmieni się serwis goryonline.com? I tak, i nie.

Nie – ponieważ w dalszym ciągu znajdziecie tu najbardziej aktualne informacje z górskiego świata, relacje z wypraw, galerie zdjęć, najciekawsze filmy znalezione w sieci, wywiady, testy sprzętu, itd. Jednym słowem to wszystko, do czego byliście przyzwyczajeni i co stanowiło o sile serwisu goryonline.com.

Tak – gdyż wraz ze zmianą layoutu, chcemy poprawić jakość publikowanych treści. Już niebawem znajdziecie więc także dłuższe teksty, wzrośnie również liczba unikalnych materiałów, przygotowywanych przez redakcje serwisu goryonline.com i magazynu GÓRY, które będziecie mogli znaleźć wyłącznie na naszej stronie. Planujemy również uruchomienie nowatorskiego i autorskiego cyklu – ale jego szczegóły niech na razie pozostaną tajemnicą :-).

 

Liczymy, że nowe – bardziej nowoczesne i przyjazne – oblicze strony przypadnie Wam do gustu. Zapraszam do jak najczęstszych wizyt na stronie!

 

Redakcja goryonline.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2016-12-26
GÓRY
 

Lawiny w polskich górach

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-30
FOTO-VIDEO
 

Zjazd wschodnią Matterhornu FILM

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
Redakcja
 
2016-01-21
GÓRY
 

Nowe GÓRY (247) już w sprzedaży!

Komentuj 0
Agnieszka Szymaszek
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com