facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-05-24
 

Łukasz Supergan - „Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych”

Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się nowa książka Łukasza Supergana „Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych”. Obok tej pozycji żaden wielbiciel wędrówek nie może przejść obojętnie. W przewodniku opisano 30 szlaków długodystansowych – od 50 do niemalże 1000 kilometrów.

 

W „Szlakach Polski” znajdziemy nie tylko górskie ścieżki, ale mało popularne i równie piękne szlaki Pomorza i pogórzy. Ponadto Łukasz Supergan we wstępie dzieli się swoją wiedzą praktyczną i udziela wskazówek, jak zacząć przygodę z wędrowaniem oraz jakiego sprzętu i potrzebujemy.

 

Opis wydawcy:

 

Mamy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy kilometrów szlaków turystycznych. Zazwyczaj wybieramy te, które można pokonać w ciągu jednego dnia. Łukasz Supergan zachęca do podjęcia wyzwania wielodniowej wędrówki, prezentując 30 najpiękniejszych szlaków długodystansowych wytyczonych na obszarze całego kraju, począwszy od wybrzeża Bałtyku i pojezierzy, poprzez pas nizin centralnej Polski, aż po wyżyny, pogórza i pasma górskie południa kraju. To zaproszenie do wędrówki zarówno po trasach popularnych, jak i mniej znanych, łatwych, ale i wymagających pewnego doświadczenia trekkerskiego.

 

Wielodniowe wędrówki to nie tylko świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, sprawdzenie się w wymagających warunkach, lecz także wspaniała okazja do poznawania walorów przyrodniczych i krajobrazowych oraz dziedzictwa kulturowego i historycznego Polski.

 

Podejmij wyzwanie, rusz na szlak, odkryj, jak wiele niezwykłych miejsc znajduje się bliżej niż myślisz!

 

Przewodnik w promocyjnej cenie znajdziecie w naszej księgarni KsiążkiGór.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com