facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-08-05
 

Kierunek północ – Fjällräven Classic

Już 7 sierpnia odbędzie się kolejna edycja najpiękniejszej imprezy trekkingowej na świecie – Fjällräven Classic. Grupa uczestników z 30 krajów wyruszy ze szwedzkiego Nikkaluokta, by pokonać pieszo trasę 110 km. Poczynania wędrujących na bieżąco będzie można śledzić na Facebooku.

Trasa Fjällräven Classic prowadzi przez jedne z najbardziej urokliwych terenów na świecie, wzdłuż szlaku Kungsleden w Laponii. Uczestnicząc w tym święcie wędrowca można zwiedzić wiele znanych miejsc: masyw górski Kebnekaise, przełęcz Tjäktja Pass, rozległe górskie bagna w Alesjaure oraz  przyjrzeć się bujnej roślinność Parku Narodowego Abisko. 

 
Uczestnikami wędrówki są osoby z całego świata. Dla niektórych z nich to pierwsze przejście górskie, dla innych - kolejna przygoda górska. Trasa jest długa, miejscami trudna, ale po odpowiednim przygotowaniu każdy jest w stanie ją przejść. Niezależnie od wcześniejszych doświadczeń, po zakończeniu przygody, zostają wspaniałe wspomnienia, nowe znajomości i zdjęcia z niesamowitymi krajobrazami Szwecji w tle. 

 
Przez osiem dni możesz oglądać film oraz zdjęcia  relacjonujące wydarzenia z wyprawy na oficjalnym fapage’u Fjällräven:

https://www.facebook.com/Fjallraven 

 

Rejestracja na Fjällräven Classic 2016 rozpoczyna się w listopadzie 2015. Udział wyprawie może wziąć każda osoba, niezależnie od doświadczenia. Przeżyj prawdziwą przygodę trekkingową w pięknej Laponii. 

 

http://www.fjallraven.pl/fjallraven-classic

materiały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
Goryonline
 
2015-04-10
FOTO-VIDEO
 

A może do Szwecji?

Komentuj 0
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com